Hľadáme šikovného zástupcu vedúceho do predajne s technickým sortimentom

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Ihneď
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú prácu s výborným finančným ohodnotením ? Ponúkame Vám prácu zástupcu vedúceho pobočky. Jedná sa o obchodnú sieť, ktorá sa zaoberá predajom technického príslušenstva. Pracovná doba má štandardný pracovný čas (8 hod). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • obsluha zákazníkov predajne
  • výroba hydraulických hadíc, drobné opravy hydraulických prvkov
  • poskytovanie technického poradenstva zákazníkom
  • aktívne ponúkanie tovaru, prezentovanie tovaru spoločnosti
  • komunikácia so zákazníkmi, poskytovanie technického poradenstva
  • vypracovanie technického riešenia a cenových ponúk
  • zhromažďovanie informácií o pridelenom trhu
  • technicko-obchodné jednania so zákazníkmi, návštevy zákazníkov
  • objednávanie tovaru u dodávateľov,

  • pracovná doba: 7:00 - 15:00 hod
  • mesačná mzda: 1200 EUR - 1500,00 EUR
  • mesačné bonusy a príplatky: 25% po skúšobnej dobe
  • odmeny na základe predajných výsledkov
  • 13. a 14. plat vo výške základnej mzdy
  • školenia
  • úhrada nákladov na jazykový kurz
  • poskytnutie pôžičky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Náš klient pôsobí na Slovensku od roku 1993 a na trhu pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov hydraulických prvkov. Taktiež je výrobcom hydraulických agregátov a hydraulických systémov a dodávateľom rádiového diaľkového ovládania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v oblasti hydrauliky - PODMIENKOU
  • aktívna znalosť AJ alebo NJ (B1)
  • užívateľská znalosť: MS Windows, Outlook, Excel, internet
  • vodičský preukaz
  • stredoškolské vzdelanie alebo odborné vzdelanie – technický smer
  • orientácia na kvalitu a zákazníka
  • schopnosť riešiť problémy samostatne
  • ochota cestovať v rámci SR

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 4070547  Dátum zverejnenia: 28.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1500 €