Senior Channel Manager (Team manager - FMCG)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
3000 EUR/brutto (finálne ohodnotenie bude závisieť od predošlých skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pôsobíte na riadiacej pozícii v oblasti trade/category/brand príp. komerčnej stratégie v sektore fmcg? Máte skúsenosti s channel deployment strategy a jej implementáciou? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú ponuku pre top hráča na svetovom trhu. Otvárajú práve nové oddelenie channel deployment management, kde hľadajú manažéra pre 6 senior špecialistov, ktorý so sebou prinesie silný entuziazmus, chuť a schopnosť meniť veci k lepšiemu a zároveň efektívny manažment.

Čo bude Vašou hlavnou úlohou na tejto pozícii?

  • Zodpovednosť za channel management a performance strategy (so silným akcentom na stratégiu odmeňovania)
  • Nastavovanie channel mix aj proximity stratégie
  • Vypracovanie master plánu a jeho implementácia naprieč business unitmi na Slovensku
  • Aktívna cross-functional komunikácia naprieč rôznymi oddeleniami, ako aj levelmi v štruktúre
  • Riadenie tímu 6 seniorov/supervízorov a reportovanie country manažérovi pre brand v SR

Náš klient ponúka zaujímavé finančné aj nefinančné benefity (napr. flexibilný pracovný čas, extra dni dovolenky, 13.plat a iné - ďalšie budú upresnené na osobnom stretnutí).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG, ktorá má vo svojom portfóliu najpredávanejšie značky na svete, pôsobí vo viac ako 180 krajinách sveta a v súčasnosti prechádza jednou z najväčších biznis transformácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na túto pozíciu hľadáme ostrielaného manažéra z fmcg korporátneho prostredia so skúsenosťami s channel stratégiou, ktorý sa nebojí veľkých výziev v podobe novovybudovaného tímu, procesu, ako aj nastavovania novej stratégie.

Náš klient od Vás očakáva nasledovné:

  • Univerzitné vzdelanie - ideálne v odbore Obchod/Ekonómia/Marketing
  • Manažérske skúsenosti v oblasti fmcg (trade/category/brand/commercial)
  • Pokročilá znalosť a skúsenosť v cross-channel komercializačnom procese
  • Background v marketingu a znalosti v tejto oblasti sú silnou výhodou
  • Silná osobnosť schopná zvládať nejednoznačnosť, prehodnocovať priority a efektívne plánovať
  • Sociálne a komunikačné zručnosti v oblasti riadenia ľudí, ako aj spolupráce naprieč organizáciou
  • Kreativita, inovatívnosť a pozitívna energia - iniciátor zmien

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4041227  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR/brutto (finálne ohodnotenie bude závisieť od predošlých skúseností kandidáta)