Lead/Senior Group Controller (výrobno-technická spoločnosť)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou (čím skôr, tým lepšie)
Od 2800 EUR (finálna mzda bude dohodnutá individuálne s ohľadom na predošlú prax)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste senior alebo leader v oblasti finančného controllingu vo výrobnej spoločnosti? Pracovali ste na úrovni väčšej podnikovej skupiny s viacerými entitami? V tom prípade máme pre Vás zaujímavú ponuku od nášho klienta, ktorý je kľúčovým dodávateľom pre automobilový priemysel na Slovensku.

Vašou hlavnou úlohou bude nasledovné:

  • spracovanie mesačných a ročných výsledkov hospodárenia pridelených entít / spoločností skupiny
  • riadenie tímu kontrolerov zodpovedných ze jednotlivé entity a manažérska konsolidácia výsledkov entít
  • koordinácia procesu finančného controllingu a reportingu výsledkov v rámci skupiny
  • zodpovednosť za proces optimalizácie finančného plánu, spoľahlivosť a správnosť reportovaných údajov
  • riadenie procesu plánovania a koordinácia tvorby ročných a strategických rozpočtov
  • kontrola a pravidelná analýza plnenie kľúčových ukazovateľov - navrhovanie odporúčaní vo vzťahu k efektívnosti
  • metodické vedenie oddelenia účtovníctva a koordinácia ročných auditov
  • snaha o zlepšenie a automatizáciu reportovacích činností

  • 13. a 14. plat v závislosti od výsledkov firmy
  • Pružný pracovný čas, sick days a dodatková dovolenka
  • Príspevok na DDS, stravovanie priamo v budove
  • Bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku
  • Firemné akcie a teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je kľúčovým dodávateľom služieb a výrobkov pre automobilový ako aj všeobecný priemysel v Strednej Európe. Ponúkajú služby z oblastí dizajnu, inžinieringu, sériovej výroby štrukturálnych komponentov, priemyselnej automatizácie a výroby lisovacích nástrojov pre vedúce Európske automobilky. Jednou z hlavných kompetencií spoločnosti je aktívne podieľanie sa na výskume a vývoji nových produkčných technológií, sofistikovaného spájania a implementácie nových materiálov pre automobilový a iný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Na túto pozíciu hľadáme kandidátov so solídnymi skúsenosťami vo finančnom kontrolingu na úrovni skupiny, ako aj riadením ľudí.

Rada sa s Vami porozprávam, ak spĺňate nasledovné kritériá:
  • Vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Min. 3, no ideálne 5 rokov skúseností vo finančnom controllingu (výrobná spoločnosť)
  • Komplexné znalosti v oblasti reportingu finančných ukazovateľov, tvorbe rozpočtov a forecastov, ako aj účtovníctva
  • Prax v konsolidácii na úrovni skupiny, ako aj zefektívňovaní procesov
  • Skúsenosť s riadením tímu
  • Innovatívnosť a silné komunikačné aj organizačné zručnosti
  • Analytické myslenie a zmysel pre detail
  • MS Excel - pokročilá znalosť
  • Anglický jazyk - aktívne
  • Vodičký preukaz skupiny B (príležitostné cestovanie)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4036277  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2800 EUR (finálna mzda bude dohodnutá individuálne s ohľadom na predošlú prax)