Junior IT konzultant s nemeckým a anglickým jazykom

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
2 600 EUR/mesiacod 2600€ brutto/ mesiac (navýšenie závisí podľa skúseností)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý má pobočku spoločnosti vo Viedni, hľadáme motivovaného, na cieľ orientovaného a priateľského človeka, ktorý má chuť využiť svoje IT znalosti a prepojiť ich s konzultačným svetom. Dôležitá je hlavne orientácia na zákazníka a schopnosť dodať čo najlepšie služby a podporu. Ak máte záľubu v nových technológiách, ste proklientsky orientovaný a chcete byť súčasťou medzinárodnej, renomovanej spoločnosti, táto pozícia by mohla byť práve to, čo hľadáte.

Vašou úlohou bude:

  • poradenstvo, podpora a tréning zákazníkov v oblasti IT riešení zameraných na human capital management
  • analýza požiadaviek zákazníka a identifikácia potrebnej optimalizácie
  • pravidelná komunikácia so zákazníkom a upevňovanie dlhodobých vzťahov
  • čiastkové upravovanie a rozširovanie aplikácií (ABAP, JavaScript, Java) na cloud platformách a v SAP
  • zhodnocovanie výsledkov a hľadanie možných riešení

  • veľmi zaujimavé finančné ohodnotenie
  • práca v menšom, motivovanom a priateľskom kolektíve
  • rozmanitá a zaujímavá pracovná náplň s veľkou mierou zodpovednosti
  • spolupráca so zaujimavou klientelou
  • individuálny vzdelávací program
  • možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
  • flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu
  • moderné a príjemné pracovné prostredie v centre Viedne
  • zaujímavé a transparentné finančné náhrady a kompenzácie
  • voda, káva, čaj a zdravé maškrty na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Medzinárodná konzultačná spoločnosť zameraná na dizajn, implementáciu a podporu v oblasti human capital management (SuccessFactors, SAP HCM, SAP Concur,...).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • slovenský alebo český jazyk minimálne na úrovni C1
  • nemecký a anglický jazyk minimálne na úrovni B2
  • dokončený 2. stupeň vysokoškolského vzdelania v oblasti IT s prepojením do oblasti ekonómie a biznisu
  • vhodné aj pre študenta 5. ročníka
  • veľmi dobré študijné výsledky, ktoré si vie kandidát obhájiť. Spoločnosť chce len tých najlepších
  • základná orientácia v cloud platformách a SAP
  • predošlá skúsenosť so SW developmentom v jednom z jazykov (ABAP, JavaScript, Java)
  • silné analytické zručnosti
  • ochota cestovať v rámci Európy za klientom

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt