Senior telekomunikačný inžinier pre mobilnú sieť (packet core)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacod 1900€ brutto/mesiac (finálne ohodnotenie závisí od pracovných skúseností)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Senior Telekomunikačný Inžinier budete samostatne organizovať, kontrolovať, plánovať, riadiť a dimenzovať vybrané platformy pri dodržaní stanoveného časového harmonogramu s cieľom optimálnej implementácie riešení. Veľmi dôležitá je znalosť mobilnej packet core siete, GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE.

Vašou úlohou bude:

  • definícia rozhraní s ostatnými systémami a navrhovanie ich prepojení
  • integrácia aplikácií a zariadení do ostatných systémov
  • navrhovnie kvalitatívnych parametrov aplikácií a ich následné monitorovanie
  • vytváranie a aktualizácia dokumentov zameraných na konfiguráciu aplikácií s cieľom zaznamenať zmeny v systéme
  • spolupráca pri výbere dodávateľov HW/SW pre navrhnuté riešenia a odporúčanie technicky a finančne najvýhodnejšieho variantu
  • kontrola inštalácií nového a modifikácie existujúceho HW/ SW pre uvedené platformy s cieľom zabezpečiť potrebnú kvalitu, kapacitu a bezpečnosť aplikácií
  • kontrola procesu akceptácie - potrebné preberacie skúšky HW/SW

  • garantovaný 13. plat a výkonnostný bonus na úrovni 15. a 16. platu
  • príspevok na mobilný telefón vo výške 350 € podľa vlastného výberu, každé dva roky
  • plne hradený príspevok na stravovanie vo forme gastrolístkov/gastrokariet (3,90 € / deň)
  • pozícia nevyžaduje prácu na smeny (cez víkend, v noci), ide o štandardný pracovný čas
  • kompenzácia 8 dní PN/OČR
  • 5 dní dovolenky navyše
  • 4 dni extra voľna (po vyčerpaní celej dovolenky)
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť Homeoffice
  • svadobné a otcovské voľno
  • teambuildingové akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

  • elektrotechnické vzdelanie
  • anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • certifikát odbornej spôsobilosti pracovníkov v elektrotechnike (alebo minimálne elektrotechnické vzdelanie)
  • skúsenosti v oblasti návrhu a dimenzovania počítačových sietí alebo v telekomunikáciách
  • znalosť mobilnej packet core siete, GSM, GPRS, UMTS, HSPA, LTE
  • výhodou sú skúsenosti so skriptovaním, Python, Ansible, Puppet, Virl, 5G SA
  • prozákaznícka orientácia, komunikatívnosť, samostatnosť, tímový hráč

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt