Reagujte bez životopisu

Stabilná práca ako operátor výroby v Novom Meste nad váhom - UBYTOVANIE A DOPRAVA sú ZADARMO, vhodné aj pre páry.

Miesto práce
Svidník
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 780 € + bonusy a príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by ste si v tomto ťažšom období našli stabilnú prácu? Ponúkame Vám prácu operátora výroby v Novom Meste nad Váhom so zabezpečeným ubytovaním a dopravou na pracovisko. Pracuje sa na tri zmeny s možnosťou si privyrobiť aj počas víkendov. Práca je fyzicky nenáročná, preto je vhodná pre mužov aj ženy. Prax nie je povinná. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať, zabezpečíme vám obhliadku pracoviska.

Hlavnou náplňou práce je:

  • montáž spätných zrkadiel do automobilov
  • vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
  • balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
  • dodržiavanie kvality a štandardov
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy
  • práca na 3 zmeny - možnosť privyrobiť si počas víkendov

  • Ubytovanie a doprava je ZDARMA
  • Možnosť nastúpiť aj ihneď, zmluva sa podpisuje hneď po pohovore
  • Zaujímavé platové podmienky - 780 € základ + bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
  • Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
  • Príjemné a čisté pracovné prostredie
  • Prax nie je nutná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je kanadská spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu, ktorá dodáva automobilové komponenty do 28 krajín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4001864  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 780 € + bonusy a príplatky