Hľadáme skúsených retrakárov s nástupom ihneď

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 940 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a skúsených retrakárov do moderného skladu s nástupom ihneď a s možnosťou si zarobiť aj viac ako 1000 €.

Vašou náplňou práce bude:

  • práca na retraku
  • manipulácia s náhradnými dielmi pre automobilky
  • naskladňovanie tovaru
  • vyskladňovanie tovaru
  • pickovanie, balenie a expedícia tovaru
  • práca so skenerom

  • Práca na 3 zmeny
  • Voľné víkendy
  • Motivujúce finančné ohodnotenie: 700 € základ + 240 € bonus pri pravideľnej dochádzke a plnení normy - v prípade nadčasov možnosť zarobiť aj viac
  • Po pol roku garantujeme návýšenie mzdy na 700 € základ + 290 € bonus
  • Po roku garantujeme navýšenie mzdy na 750 € základ + 330 € bonus
  • Príplatky a bonusy za nadčasy
  • Možnosť pravidelných záloh
  • Mzda vždy načas na účte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient zabezpečuje logistiku a skladovanie náhradných dielov pre osobné automobily, nákladné vozidlá a motocykle. Dodáva diely do viac ako 50 pobočiek sesterských spoločností na území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • skúsenosti na retraku - podmienka
  • chuť pracovať
  • samostatnosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3986219  Dátum zverejnenia: 13.10.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 940 €