Office Manager

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 - 1000 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Office Managera/-ku, ktorý bude zodpovedať za plynulé fungovanie interných procesov. Hlavnou náplňou práce bude udržiavanie a zároveň inovovanie zabezpečovania administratívnej agendy prosperujúcej spoločnosti.

  • administratívna činnosť v interných systémoch
  • príjem a kontrola fakturácie
  • tvorba a kontrola faktúr, zmlúv
  • pravidelné zasielanie reportov
  • spracovanie a evidencia pošty
  • kontrola platobných prevodov + zodpovednosť za pokladňu
  • e-mailová a telefonická komunikácia
  • ad hoc plnenie úloh

  • práca v prosperujúcej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • kombinovaná práca v Office a na Home Office
  • kvartálne odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Spoločnosť, ktorá hľadá do tímu Office Managera/ku, ponúka personalizované služby v oblasti investičných nehnuteľností a správy majetku. Investuje do nehnuteľností a pomáha klientom robiť to isté. V súčasnosti sa zameriava najmä na kúpu, rekonštrukciu, predaj, prenájom a správu rezidenčných nehnuteľností v Bratislave. Ponuka pre investorov a klientov je rôznorodá a šitá na mieru konkrétneho obchodného vzťahu. Spoločnosť taktiež ponúka svojim klientom aj neklientom informácie a poradenské služby spojené s investovaním do rezidenčných nehnuteľností. Nezaoberá sa ale klasickým finančným sprostredkovaním ani poradenstvom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • reprezentatívnosť a profesionalita
  • samostatnosť a proaktivita
  • odolnosť voči zmenám a stresu
  • kreativita a drive
  • znalosť anglického jazyka výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3974376  Dátum zverejnenia: 25.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 - 1000 €