Commercial Planning Leader

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2300€ brutto mesačne ( závisí od skúseností kandidáta )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného človeka z oblasti Sales & Marketing, ktorý už mal možnosť nastavovať a spravovať viackanálové obchodné plány (ideálne z FMCG). Ak ste už tvorili Commercial plan, rozhodovali ste o tom, ako produkty predávať, či participovali na týchto procesoch, verím, že táto ponuka by mohla byť pre vás zaujímavá.

  • nastavovanie a správa predajných kanálov ( vlastní obchodní zástupcovia, vlastné predajne, trafiky ... )
  • tvorba viackanálového obchodného plánu
  • na základe analýz a prieskumu trhu / klastra, aktualizovať komerčné plány
  • riadenie toku informácii ( zhora nadol a naopak - zabezpečenie plnej informovanosti )
  • aktívna komunikácia so stakeholdrami
  • koordinácia projektov
  • vedenie ľudí
  • dôkladná kontrola procesov pre zabezpečenie najlepších výsledkov
  • získavanie spätnej väzby a tvorba nápravných opatrení

- medzinárodné prostredie
- priestor na kariérny rozvoj
- 13. a 14. plat
- podpora vo vzdelávaní
- extra dni dovolenky
- životné poistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti tabakového priemyslu, ktorá má vo svojom portfóliu najpredávanejšiu značku cigariet na svete, pôsobí vo viac ako 180 krajinách sveta a v súčasnosti prechádza jednou z najväčších biznis transformácii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • min. 2 ročná skúsenosť s Commercial Planning-om, ideálne v FMCG spoločnosti
  • vysokoškolské vzdelanie v oblasti Sales & Marketing
  • bohaté skúsenosti s riadením rozličných predajných kanálov ( vlastné stánky, obchodní zástupcovia ... )
  • znalosť tvorby obchodného plánu
  • skúsenosť so zavádzaním nových produktov na trh ( sales a marketing )
  • schopnosť riadiť viacero projektov súčasne ( určovanie priorít , koordinácia, delegovanie )
  • skúsenosť s vedením ľudí
  • schopnosť urobiť rozhodnutie
  • anglický jazyk - C1 ( denná komunikácia )
  • samostatnosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3965999  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2300€ brutto mesačne ( závisí od skúseností kandidáta )