RPA Architect /new position/

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
From 2000 € (higher salary for senior candidates)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Great opportunity for IT Architect, experienced in RPA. New position, opportunity to improve and implement your skills and knowledge in RPA/Al.

You will be responsible for:
  • feasibility analysis to determine applicability of Robotic Process Automation (RPA).
  • design, develop and deploy Robotics Process Automation (RPA) solutions using Blue Prism.
  • control processes, inspects and manages the day to day running of BLUE PRISM processes in the live environment.
  • solve any issues arising while running robotics processes and provide timely resolutions.
  • autonomous End2End development, covering complete lifecycle of a bot.
  • realization of process improvements to ensure cost reduction and increase of efficiency and/or quality.
  • contribute to building an RPA CoE (Centre of Excellence) and be part of a digital transformation.
  • play a key role in a newly created Automation team within the company
  • communicating with other international company entities about future potential process automations

  • Yearly bonus, up to 120%
  • Contribution of employer to pension fund (slovak social insurance)
  • 25 vacation days for each employee
  • 4 sick days
  • Homeoffice, 4x/monthly
  • Multisport card
  • Discounts at company partners
  • Other benefits

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

International leasing company

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • English C1 (Slovak is not necessary)
  • Experience in RPA/Al, at least 2-3 years
  • Experience in delivering automation solutions using any of the RPA tools
  • Good analytical skills and communication skills

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3913577  Dátum zverejnenia: 19.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: From 2000 € (higher salary for senior candidates)