Accounting Teamleader (AR)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1800€ (výrazne vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta) + bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Teamleader pre Accounts Receivables.
Zodpovednosťou na pozícii bude:
  • vedenie účtovnej platformy, s presahom do viacerých krajín (EU)
  • motivácia a koučovanie teamu účtovníkov (cca 10 členov, seniori, juniori; perspektíva rastu oddelenia)
  • dohľad nad procesmi, dodržiavanie metodiky,
  • podpora členov tímu pri dosahovaní štandardov výkonnosti a kvality
  • pravidelný kontakt s podporovanými krajinami a riešenie problémov
  • komplexné spracovanie Hlavnej knihy
  • dohľad nad spracovaním mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok
  • spolupráca s controllingovým oddelením
  • zlepšovanie procesov, návrhy na zmeny metodiky

  • zaujímavá pozícia s možnosťou ďalšieho rastu
  • ročný bonus
  • príspevok do DDS
  • zľavy u partnerov
  • Multisport karta
  • jazykové kurzy v priestoroch firmy
  • 25 dní dovolenky, 4 dni homeoffice/mes, 4 dni sickdays ročne
  • ďalšie benefity...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti na obdobnej pozícii (Accounting Teamleader, Head accountant),
  • skúsenosti s vedením teamu, poprípade ako AR Senior Accountant
  • angličtina na úrovni C1, ďalšie jazyky sú výhodou
  • teamleaderské zručnosti, schopnosť motivovať, dobré komunikačné zručnosti
  • nastavenie na zlepšovanie

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3913335  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ (výrazne vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta) + bonus