Junior účtovníčka (1-2 roky praxe, outsourcing)

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. od 900€ btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa toho naučiť v rámci účtovníctva čo najviac? Chceš mať profesionálny prehľad z najrôznejších účtovných prípadov? Tak poď pracovať pre účtovno - poradenskú spoločnosť a pracuj s klientami z rôznych sektorov od festivalov, cez noviny až po veľké medzinárodné obchodné reťazce. Hľadáme šikovnú junior účtovníčku už s praktickou znalosťou účtovníctva ako junior účtovník. Staň sa súčasťou mladého tímu s príjemnou priateľskou atmosférou.

Čo ťa čaká:
  • starostlivosť o pridelenú skupinu klientov
  • účtovanie dokladov
  • fakturácia
  • vyúčtovanie projektov
  • príprava platobných príkazov
  • reporting

  • odmeny za výkon a koncoročný bonus
  • zaškolenie, tréning a rýchly kvalifikačný rast
  • gastrokarta bez zrážok zo mzdy
  • zaujímavé firemné akcie
  • príijemná pohodová atmosféra s flexibilným pracovým časom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Naším klientom je účtovnícka spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexným finančným servisom - vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, finančný controlling a poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ ekonomická ukončená maturitou
  • praktická znalosť účtovníctva
  • pracovné skúsenosti max. 1 - 2 roky
  • AJ veľkou výhodou
  • dobrá znalosť MS office
  • motivácia učiť sa nové veci, precíznosť a tímový duch

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3871222  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 900€ btt