Špecialista zákazníckeho servisu s nemčinou - leasingová spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1250€ (alebo vyššia mzda pre skúsených kandidátov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval/a na pozícii so zákazníkmi alebo v administratíve.

Na pozícii budeš:
  • telefonicky a emailom komunikovať so firemnými zákazníkmi v nemecky hovoriacich krajinách (pasívna linka = nebudeš nič predávať)
  • poskytovanie podpory a poradenstva pri riešení situácii, ktoré nastanú u klienta (napr. havária vozidla = poradíš klientovi, ako má postupovať)
  • zastrešovať kontakt s úradmi, poisťovňou, či servisom v rôznych krajinách v rámci Európy
vybavíš "doručenie" nového vozidla ku zodpovednej osobe u klienta
  • manažovať asistenčné služby pre vodičov na strane klienta

  • motivujúce ohodnotenie a bonus na základe plnenia osobných KPIs (cieľov)
  • príspevky do III. piliera
  • príspevok na jazykové kurzy v rámci firmy
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • 4 sick days navyše
  • teambuildingy a neformálne prostredie
  • špeciálne zľavy na firemné produkty a služby a ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • kombinácia nasledujúcich jazykov: Angličtina+Nemčina
  • prozákaznícka orientácia, výborná komunikácia
  • zorganizovanosť
  • bežné administratívne znalosti a MS Office

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3804952  Dátum zverejnenia: 7.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1250€ (alebo vyššia mzda pre skúsených kandidátov)