Senior HR Recruiter – IT, Telco, Fintech

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
základná mzda od 1000€ brutto (podľa skúseností) + variabilná zložka mzdy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zostať v kontakte s modernými technológiami?
Synergie prináša na slovenský trh po 20tich rokoch pôsobenia novú prémiovú značku S&you a rozširuje tím o ďalšieho šikovného IT Recruitera. Staneš sa tak súčasťou skúseného IT tímu, ktorý obsadzuje pozície u známych spoločností a start- upov na slovenskom trhu. V tvojich rukách sa ocitne budúcnosť slovenských talentov v oblasti IT a TELCO. Množstvo programátorov, IT špecialistov a manažérov, ktorým S&you pomohla nájsť prácu, dnes programujú aplikácie, ktoré denne používame, obsluhujú špičkové technológie alebo pomáhajú zahraničným firmám uspieť na našom trhu.

Tvojou úlohou bude:

  • spolupráca s klientmi na partnerskej úrovni – našimi zákazníkmi sú globálne spoločnosti z oblasti IT, telekomunikácií, financií, priemyslu, SME firmy a start-upy
  • vyhľadávanie IT špecialistov modernými vyhľadávacími nástrojmi, s internou databázou, ktorá sa neustále vyvýja a dopĺňa o nové funkcionality
  • zodpovednosť za vedenie pohovorov IT kandidátov v rôznych pozíciách (IT support, IT administrátorov, programátorov, analytikov, projektových manažérov)
  • zisťovanie požiadaviek od pridelených klientov, budovanie pozitívnych vzťahov
  • v spolupráci s ďalšími členmi IT tímu budovanie a starostlivosť o portfólio klientov

Prečo Synergie?
  • Naše hodnoty: prémiová služba, partnerstvo, dôvera a otvorenosť, odhodlanie, neustále zlepšovanie sú pre nás vodítkom v našich každodenných činnostiach

  • IT divízia v SYNERGIE funguje efektívne už 15 rokov
  • Práca s modernými technológiami využívajúc automatizované procesy
  • Pôsobenie v priateľskom pracovnom kolektíve
  • Možnosť sebarozvoja, rôzne tréningy a školenia, účasť na konferenciách
  • Možnosť Home-Office
  • Dovolenka navyše po odpracovanom roku
  • 2x Sick days za 1 rok
  • Spoločné firemné raňajky každý mesiac
  • Každý pondelok ťa bude čakať ovocná misa
  • Karta Ticket Restaurant na stravné lístky
  • Multisport karta
  • Teambuldingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovenskom trhu 25 rokov. Sme súčasťou francúzskej skupiny SYNERGIE GROUP, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe. V našich 750 pobočkách v 17 krajinách sveta denne umiestňujeme cez 70.000 zamestnancov Temporary Staffing. Rozvinuté služby Permanent Placement od jesene 2019 v Česku a na Slovensku nová značka S&you, ktorá je výsledkom našich dlhoročných skúseností na svetovom HR trhu a našej silnej orientácia na neustále zlepšovanie.

Požiadavky na zamestnanca

  • min. 1 rok praxe s náborom kandidátov (vyhľadávanie, oslovovanie, vedenie pohovorov)
alebo
  • skúsenosť s výberom IT špecialistov (IT alebo Telco oblasť, personálna agentúra)
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni slovom aj písmom
  • vášeň pre IT a technológie
  • fokus na výsledky
  • vytrvalosť a doťahovanie vecí do konca
  • samostatnosť a chuť rozhodovať sa
  • otvorenosť a tímovosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3783713  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1000€ brutto (podľa skúseností) + variabilná zložka mzdy