Senior IT Projektový Manažér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 3000 € brutto (viac v závislosti od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Patríte medzi kvalifikovaných projektových manažérov so skúsenosťami z finančnej oblasti? Viedli ste niekedy tím 20 ľudí? Ak chcete využiť doterajšie nadobudnuté skúsenosti pre spoločnosť s vedúcim postavením na trhu v oblasti inovácií, nových technológií a systémov, neváhajte a pošlite svoj životopis pre túto jedinečnú seniornú pozíciu.

Hlavné zodpovednosti:
  • riadiť komplexné projekty na vnútroštátnej úrovni a/alebo vo viacerých krajinách, v súlade so zásadami a postupmi riadenia projektov spoločnosti
  • zabezpečiť dosahovanie cieľov projektov na základe stanovených parametrov (čas, rozpočet, kvalita, rozsah a zdroje) v úzkej spolupráci so všetkými zúčastnenými stranami projektu a externými partnermi

Zabezpečiť všetky fázy projektu:
  • rozbehnutie a naplánovanie projektu (analyzovanie možných riešení, nastavenie projektu a cieľov, rozpočet a zdroje projektu, zmluvní dodávatelia, zostaviť plán jednotlivých fáz projektu)
  • realizácia projektu, monitorovanie a kontrola (riadenie vzťahov s dodávateľmi tretích strán, implementácia nástrojov a procesov súvisiacich s projektmi, zodpovedať za opatrenia na zmiernenie rizika s cieľom zabezpečiť včasné doručenie výstupov projektu v stanovenom rozsahu, v rámci rozpočtu)
  • ukončenie projektu (vyhodnotenie, overenie a validácia výsledkov)
  • projektová dokumentácia a podávanie správ (vrátane vyhodnotenia kritérií výkonnosti projektu - KPI)
  • vedenie ľudí (objasnenie úloh a zodpovedností, koordinácia, vedenie a motivácia členov tímu)

  • motivačné finančné ohodnotenie a atraktívna výška ročného bonusu
  • dynamické medzinárodné prostredie umožňujúce prácu s vysoko kvalifikovaným, ambicióznym, motivovaným a medzinárodným tímom, tímovo orientovanou atmosférou
  • autonómne a vedúce postavenie, možnosť byť súčasťou inovatívnych projektov, ktoré sú založené na najnovších technológiách a prístupe
  • priestor pre rozvoj v neustále rastúcom podnikateľskom prostredí
  • denné využívanie angličtiny a možnosť jazykových kurzov
  • zaujímavý balíček benefitov (platená práceneschopnosť, dôchodky platené spoločnosťou, home office, flexibilný pracovný čas, dovolenka navyše...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Inovatívny líder na medzinárodnom trhu, ktorý sa zaoberá tvorbou popredných moderných technológií a systémov. Dynamická spoločnosť, ktorej interne vyvíjané inovatívne riešenia využívajú banky vrámci celej skupiny krajín Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • aspoň 6 rokov praxe v oblasti projektového manažmentu (priamo zodpovedný za stredné až veľké projekty alebo malé programy - rozpočet 1 mil. - 3 mil. EUR)
  • skúsenosti s realizáciou projektov v bankovom prostredí - najmä v oblasti Risk, Finance, Treasury alebo Corporate markets sú veľkou výhodou
  • aktívna úroveň anglického jazyka (C1), nemecký jazyk je výhodou
  • certifikácia PMI
  • nástroje na riadenie projektov (napr. MS Project) - pokročilá úroveň
  • nástroje na podávanie správ o projektoch (napr. SAP, Effort Tracking) - mierne pokročilý
  • ochota cestovať do Viedne (3-4 dni v týždni)
  • zrelý profesionál s vynikajúcimi vodcovskými schopnosťami a odhodlaný dosahovať ciele
  • zodpovedný manažér, ktorý stojí za svojimi rozhodnutiami a je schopný rozvíjať podnikanie a ľudí
  • excelentnosť pri dosahovaní výsledkov - vysoká kvalita, včas a v súlade s firemnými pravidlami

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3781709  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3000 € brutto (viac v závislosti od skúseností kandidáta)