Aplikačný administrátor Big Data aplikácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 1800 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aplikačného administrátora, ktorý sa bude starať o zverenú platformu Big data aplikácií a má skúsenosti s Business Inteligence nástrojom či Hadoop technológiou.

Náplň práce:
  • starať sa o zverejný cluster, sledovať ako funguje, nasadzovať riešenia
  • monitorovať konektivitu a výkon zvereného clustera
  • nasadzovať a spravovať Big Data infraštruktúru
  • zabezpečiť bezproblémový chod Big Data aplikácií
  • skriptovať úpravy pre automatizovanie v Python

Stretnete sa aj s týmito technológiami:
  • Jupyter notebook, PySpark, REST API, NiFi, Flink, Grafana, Elasticsearch
  • Docker/OpenShift
  • Administrácia Linuxových systémov
  • Databázy (MySQL, Oracle)

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • garantovaný 13. plat, 2x ročne výkonnostné bonusy
  • pozícia je obsadzovaná ako zástup za materskú dovolenku (možnosť ostať vo firme aj po ukončení zástupu)
  • 5 dní dovolenky navyše
  • kompenzácia 8 dní PN/OČR
  • 4 dni extra voľna
  • plne hradené stravné lístky
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť home-office
  • zaujímavý a motivujúci sociálny balíček s množstvom benefitov
  • služby a produkty spoločnosti pre zamestnanca a jeho rodinu*
  • individuálny plán osobného rozvoja a vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosť so správou a administráciou Big Data
  • znalosť Business Inteligence nástroja
  • skúsenosť s Hadoopom prípadne s podobnými technológiami (Clouder, Confluent Kafka)
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • zvládať skriptovanie v Pythone, prípadne ovládate Javu

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3768561  Dátum zverejnenia: 20.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)