Operátor bankového call centra s maďarčinou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR fix brutto + príplatok za zmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre stabilnú a dôveryhodnú banku rodinného typu, kde dôležité sú vzťahy a ľudskosť, hľadáme operátora call centra. Ak si prozákaznícky orientovaný, trpezlivý a tvojím cieľom je pomôcť a veci vysvetliť každému bez rozdielu, prihlás sa. Hľadaj správne riešenia a prispievaj tak k spokojnosti každého zákazníka.

Tvojou úlohou bude:
  • telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi
  • prijímanie telefonických hovorov s cieľom poskytnúť zákazníkovi riešenie na základe jeho požiadaviek
  • kontaktovanie zákazníkov s cieľom overiť spokojnosť so službami a produktmi
  • evidencia a aktualizácia údajov v internom bankovom systéme/databáze

  • 2 x ročne finančné bonusy zohľadňujúce individuálne výkony zamestnancov
  • work - life balance
  • priestor pre rozvoj a kariérny rast
  • zľavy na bankové produkty
  • príspevok na DDS a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Náš klient poskytuje služby a produkty v oblasti bankovníctva a financií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • plynulá znalosť maďarského jazyka (minimálne úroveň B2)
  • profesionálna komunikácia a proaktívny prístup
  • pokročilá znalosť práce v MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • ochota pracovať aj na poobdnú zmenu (do 20:00)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3756103  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR fix brutto + príplatok za zmeny