HR Koordinátor pre tím SYNERGIE

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € + variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • včasné obsadenie pracovných miest u našich klientov v spolupráci s náborármi
  • spracovávanie pracovno-právnej agendu pre dočasne pridelených zamestnancov (pracovné zmluvy, ochranný odev, spracovanie dochádzky, a pod.)
  • spolupráca s researcherom pri obsadzovaní pracovných pozícii a koordinovanie jeho aktivity
  • komunikácia s našimi klientmi, navštevovanie pracovísk a poskytovanie personálneho poradenstva v oblasti náboru a výberu zamestnancov
  • spolupráca s marketingom pri nastavovaní náborových kampaní
  • sledovanie trendov na trhu práce
  • aktívna účasť na odborných seminároch a konferenciách

  • výška základného platu závisí od skúseností
  • bonusový systém na základe individuálneho a tímového výkonu
  • flexibilný pracovný čas, home office, sick days
  • kvalitné služby a silná značka
  • profesionálny tím
  • efektívne procesy a postupy
  • Multisport karta, pravidelné teambuildingy
  • interné aj externé tréningy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

SYNERGIE sa venuje dočasnému zamestnávaniu a je súčasťou skupiny Synergie Group, piateho najväčšieho poskytovateľa personálnych služieb v Európe. Naša skupina pôsobí v 17 krajinách a 750 pobočkách. Denne zabezpečíme prácu pre 70 000 kandidátov. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska a Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojovdržiteli. Okrem toho vlastníme aj ocenenie GOLD MEDAL Ecovadis v oblasti CSR a ľudských práv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • minimálne rok praxe na pozícii HR Koordinátora
  • skúsenosti so spracovaním pracovno-právnych dokumentov
  • profesionálne vystupovanie a komunikácia
  • fokus na detail a doťahovanie vecí do konca
  • vôla hľadať riešenia a cesty
  • neustála snaha napredovať a inovovať

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3747490  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € + variabilná zložka