IT recruiter do SYNERGIE

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 950€ brutto (v závislosti od doterajších skúseností) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako IT RECRUITER u nás v SYNERGIE sa stanete súčasťou skúseného tímu, ktorý obsadzuje pozície u renomovaných spoločností a start- upov na slovenskom trhu. Vo vašich rukách sa ocitne budúcnosť slovenských talentov v oblasti IT, TELCO, FINTECH. Množstvo vývojárov, IT špecialistov a manažérov, ktorým SYNERGIE pomohla nájsť prácu, dnes programujú aplikácie, ktoré denne používame, obsluhujú špičkové technológie alebo pomáhajú zahraničným firmám uspieť na našom trhu. Z mnohých z nich sa stali naši klienti. V zázemí nadnárodnej spoločnosti s 50. ročnou tradíciou, 750 pobočkami v 17 krajinách sveta získate osvedčené know-how a podporu skúsených lokálnych tímov.

Náplň práce:

• spolupráca s klientmi na partnerskej úrovni – našimi zákazníkmi sú globálne spoločnosti z oblasti IT, telekomunikácií, financií, priemyslu, SME firmy a start-upy
• zisťovanie potrieb klientov, pomoc a poradenstvo so správnou definíciou pozície
• talent sourcing vo vlastnej širokej databáze, prostredníctvom sociálnych sietí a portálov a ďalšie marketingové aktivity
• recruitment proces v úzkej spolupráci s klientmi: naši kandidáti podstupujú náročné výberové procesy a klientom predstavujeme tých najlepších ľudí na trhu, ktorí zapadnú do ich tímov
• zodpovednosť za rôzne oblasti: vývoj (Java, DevOps, C++, FrontEnd, BackEnd, Scrum, .NET, a iné), management, fintech, organizačné pozície
• v spolupráci s ďalšími členmi IT tímu budovanie a starostlivosť o portfólio klientov

• stanete sa členom skúseného a odhodlaného IT tímu
• IT divízia v SYNERGIE funguje efektívne už 15 rokov
• fungujúce procesy a efektívny ATS systém
• získať prístup k marketingovej podpore
• flexi pracovná doba, home office, sick days, dovolenka navyše
• časté odborné školenia, účasť na konferenciách a výstavách a ďalších eventoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

• ceníme si otvorenú komunikáciu, nadšenie a nasadenie, individuálny prístup, profesionalitu a tímovú spoluprácu
• udržujeme si profesionálny a na druhej strane ľudský a priateľský prístup nielen medzi sebou v rámci tímu, ale aj smerom k našim klientom, kandidátom a partnerom
• sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia, najzamestnávateľ)
• prostredníctvom nášho blogu Hľadači pokladov pravidelne publikujeme články so zameraním na aktuálne témy v oblasti HR určené nie len pre tých, ktorí si prácu hľadajú, ale aj pre odbornú HR komunitu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• minimálne 1 rok praxe s recruitingom

alebo

• skúsenosť s výberom IT špecialistov do svojho alebo iného tímu
• znalosť v IT alebo Telco oblasti
• aktívna angličtina – ústna a písomná úroveň na B2

okrem toho máš v sebe:

• fokus na výsledky
• vytrvalosť a doťahovanie vecí do konca
• samostatnosť a chuť rozhodovať sa
• otvorenosť
• tímovosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3720909  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 950€ brutto (v závislosti od doterajších skúseností) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)