Finančný audítor pre konzultačnú spoločnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. od 1900eur btt (plat závisí od skúsenosti kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predstav si moderný finančný audit, kde nemusíš celú zákazku sedieť u klienta. Prestav si firmu, kde sa ťa pýtajú na tvoj názor a kde dbajú o tvoj ďalší rast a pohodlie. Už ťa viac nebaví korporatné prostredie a chceš konečne pracovať vo firme, ktorá bude zameraná na Teba?

Tak poď robiť do spoločnosti, ktorá je síce nadnárodná, má rôzne medzinárodné projekty a zvučné svetové mená klientov, ale udržuje si rýchlosť rozhodovacích procesov a priateľskú atmosféru rodinnej firmy. Spoločnosti, ktorá drží krok s modernou dobou a má vlastný tím vývojarov technológii na optimalizáciu a automatizáciu projektov, ktoré zjednodušia prácu aj tebe.

Tvojími úlohami bude:
  • audit finančných výkazov podľa medzinárodných štandardov ISA pre klientov rôzneho zamerania
  • vedenie auditu u klienta, zabezpečovanie efektívnej komunikácie s klientom
  • vedenie, mentoring a kontrola auditorského tímu (junior audítorov)
  • account management
  • identifikovanie príležitosti na zlepšenie výkonu

Ak budeš chcieť, môžeš:
  • vycestovať na projekt do jednej z 86 krajín, kde klient pôsobí
  • navštevovať online univerzitu klienta
  • realizovať svoje nápady

  • zaujímavý plat a spravodlivé odmeny
  • flexibilný pracovný čas + krátke piatky mimo sezóny
  • home office (4x/ mesiac)
  • 30 dní dovolenky (možnosť dovolenky aj počas sezóny)
  • jazykové a odborné kurzy
  • kariérna cesta (rýchly rast spoločností znamená rozširovanie tímu a posilňovanie seniorných a manažérskych pozícii)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Náš klient pôsobí na SR od r. 2000 a je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností na SR v oblasti auditu, daní, účtovníctva, miezd & HR, finančného poradenstva, obchodného a IT poradenstva. Na Slovensku má pobočky v BA, KE, PB a NR, celosvetovo pôsobí v 89 krajinách a má 310 pobočiek po celom svete. Patrí medzi TOP 5 najlepších poradenských spoločností v strednej a východnej Európe a takisto sa spoločnosť aktívne venuje projektom "zelenej udržateľnosti". Spoločnosť neustále zavádza nové procesy a technológie ako mobilné aplikácie, robotické automatizované systémy a pod. aby poskytovala, čo najlepší servis svojim klientom a zjednodušovala prácu svojim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

finančný audit

Počet rokov praxe

3

  • min. 2 roky praxe v audite
  • znalosť štandardov ISA
  • ovládanie podvojného účtovníctva
  • aktívna AJ (min. B2)
  • flexibilita
  • leadership
  • proklientsky orientovaný prístup

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3705869  Dátum zverejnenia: 28.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 1900eur btt (plat závisí od skúsenosti kandidáta)