Senior HR Specialist

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700eur btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z viacerých oblastí HR (recruitment, vzdelávanie, odmeňovnie, spracovanie miezd plus iné)? Trúfaš si prijať výzvu na prevzatie starostlivosti o celé personálne oddelenie? Hľadáme dynamickú personalistku, ktorá má skúsenosti s komplexnou personálnou agendou od miezd, administratívy, komunikácie s úradmi až po odmeňovanie a talent management.

Na tejto pozícii budeš zodpovedná za celú personálnu agendu:
  • recruitment
  • on boarding - exit interviews, prihlášky - odhlášky, komunikácia s úradmi
  • vzdelávanie a talent management
  • personálna administratíva (zmluvy, dodatky, zamestnanecké zložky..)
  • podklady pre mzdy (dochádzka, PNky..), výplatné pásky, ročné zúčtovanie
  • event management (firemné večierky, teabuildingy a pod.)
  • odmeňovanie a benefity
  • HR reporting a data management

  • komplexná rola = rýchly profesijný rast
  • flexibilná pracovná doba
  • firemné akcie a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Významná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Základy
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

komplexná personalistika

Počet rokov praxe

3

  • min. 3 - 4 roky na pozícii s komplexnou personálnou agendou
  • VŠ min. bakalársky stupeň
  • AJ min. aktívna B2 - denná komunikácia v Aj s priamym nadriadeným, HR reporting v AJ
  • odolnosť voči stresu, organizovanosť & multi - tasking

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis cez profesia.sk

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3649347  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700eur btt