Area Purchasing Manager (SK, CZ, HU )

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
od 2500€ brutto mesačne ( mzda závisí individuálne od schopností kandidáta )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategický nákupca so skúsenosťou v ťažkom priemysle má u nás dvere otvorené. Hľadáme šikovného nákupcu, ktorý má skúsenosť s nákupom komodít ako je plyn, uhlie, či elektrina v rámci medzinárodným trhov. Súčasťou práce je aj vedenie tímu.

Náplň práce:

  • Tvorba stratégií nákupu v rámci zvoleného regiónu (SK, CZ, HU )
  • Zabezpečovanie materiálu a služieb na základe potrieb spoločnosti
  • Zabezpečenie najlepších cien pre celú skupinu
  • Komunikácia s dodávateľmi v medzinárodnom prostredí (SK, CZ, HU)
  • Aktívna komunikácia s anglickom jazyku - vyjednávanie
  • Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti
  • Sledovanie trhového vývoja cien tovarov a služieb pre zabezpečenie šetrenia
  • Participácia na veľkých globálnych purchasing projektoch
  • Vedenie tímu nákupcov
  • Občasné vycestovanie za dodávateľmi

  • ročné finančné odmeny
  • osobný automobil aj na súkromné účely
  • kreditná karta
  • podpora vo vzdelávaní ( jazykové kurzy, technické kurzy... )
  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • zázemie medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozícia Area Purchasing Managera sa obsadzuje pre belgickú spoločnosť zameranú na výrobu rôznych druhov vápna, využívaných v oblasti stavebníctva, priemyselnej chémie, sklárstva, oceliarstva , či v súvislosti s vodným a odpadovým hospodárstvom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • min. 5 ročná skúsenosť na pozícii Manažéra nákupu na medzinárodnej úrovni ( ťažký priemysel )
  • expert v tvorbe dlhodobých kontraktov s dodávateľmi v rámci zvereného regiónu (SK, CZ, HU )
  • aktívny anglický jazyk - C1
  • aktívny slovenský jazyk - C1
  • maďarský jazyk - výhodou
  • SAP
  • ukončené vzdelanie technického zamerania
  • ochota cestovať (2x / mesiac )

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3645693  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500€ brutto mesačne ( mzda závisí individuálne od schopností kandidáta )