Help desk operátor s technickým zameraním

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1400 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na oddelenie zákazníckej podpory hľadáme šikovného človeka, ktorý je zdatný v komunikácii po maďarsky, anglicky a má zároveň technické vzdelanie či skúsenosti. Budeš poskytovať asistenčné služby po telefóne v prípade poruchy a zabezpečíš rýchle vyriešenie problému.

Čo budeš mať na starosti?
  • koordináciu aktuálnych asistenčných prípadov od zaevidovania až po ukončenie
  • registrácia údajov v komunikačnom systéme SES počas celého riešenia situácie
  • informovanie zákazníkov o aktuálnom priebehu situácie
  • spracovanie platieb jednotlivých prípadov a overovanie údajov pri platobných dokumentoch
  • poskytovanie informácií a údájov pre zákazníkov, domácich dealerov, asistenčné centrá a servisy
  • evidenciu a vyriešenie námietok, sťažností zákazníkov
  • ostatné operatívne činnosti vyplývajúce z pracovného pomeru

  • nadštandardné platové ohodnotenie
  • stravné lístky v zákonnej výške
  • Multisport karta
  • príspevok na vzdelávanie
  • príspevky pri jubileách
  • príležitosť naučiť sa zvládať rôznorodé typy situácií
  • možnosť pracovať v priateľskom tíme
  • denne komunikovať viacerými jazykmi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Náš klient poskytuje nonstop asistenčnú službu pre vodičov alebo zamestnancov firiem. Pripravení vždy pomôcť v prípade akéhokoľvek problému či nehody na Slovensku a rôznych krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru (doprava, technika, strojníctvo...)
  • maďarský jazyk na úrovni C1 A anglický jazyk (B2) - aktívne
  • ochota pracovať na zmeny, cez víkendy či sviatky
  • záujem o automotive priemysel
  • skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
  • schopnosť riešiť rôznorodé ad hoc situácie cez telefón

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3645651  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 € brutto (viac v závislostí od skúseností kandidáta)