Skúsený HR konzultant - recruitment nadšenec

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 1000€ brutto (v závislosti od doterajších skúseností) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Maťu, našu líderku pre Synergie recruitment tím? Ak nie, tak máš jedinečnú priležitosť stať sa členom jej tímu a realizovať sa ako HR konzultant na rôznych projektoch. Čítaj nižšie a zisti, akí sme a prečo sa u nás oplatí byť.
U nás budeš:
  • zodpovedať za celý výberový proces na rôzne pozície naprieč sektormi
  • budeš hlavná komunikačná osoba pre svojich klientov
  • hľadať talenty pre oblasť financií, marketingu, obchodu, HR, IT, administratívy, výroby, logistiky
  • nastavovať recruitingovú stratégiu a samostatne manažovať svoje projekty
Prečo by si mal prísť k nám do Synergie?
  • Maťa, tvoja budúca leaderka, je konštruktívna a objektívna aj v krízových situáciách. Dá ti spätnú väzbu, ktorá má hlavu a pätu, je orientovaná na cieľ a to vyžaduje aj od svojho tímu. Na druhej strane však zostáva ľudská a vie vždy dobre poradiť.
  • náš recruitment tím je autentický, plný inakosti a je nám spolu dobre
  • sme flexibilní a napredujeme, nezmierujeme sa s nefunkčnosťou a hľadáme stále nové zlepšenia
  • máme automatizovaný CRM systém, ktorý nám uľahčuje a zrýchľuje prácu, stále sa vyvíja a zlepšuje
  • práca, ktorú robíme a úspechy, ktoré máme sú viditeľné a ocenené nie len bonusom na výplate
  • dostávame školenia, ktoré nám reálne pomáhajú žiť spolu krajšie a robiť prácu lepšie (napr. komunikácia a asertivita v tíme, dávanie spätnej väzby, školenia na sales praktiky, time management)
  • bojujeme za kvalitu - pre klienta, pre kandidáta, pre nás, ktorí tvoríme Synergie

U nás v Synergie:
  • to dáva zmysel a tvoj názor sa cení
  • dostaneš pochvalu aj keď ju vôbec nečakáš
  • nemáme tu žiadnu internú rivalitu, pomáhame si
  • dostaneš priestor pre rozvoj a uplatnenie svojho know-how, svojich nápadov
  • budeš sa rozvíjať osobnostne aj profesne
  • môžeš využiť home office a flexibilnú pracovnú dobu
  • dáme ti sick day, ak sa ráno zobudíš a nebudeš sa citiť na prácu
  • môžeš využiť Multisport kartu alebo balík na podporu vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

* ceníme si otvorenú komunikáciu, nadšenie a nasadenie, individuálny prístup, profesionalitu a tímovú spoluprácu
* udržujeme si profesionálny a na druhej strane ľudský a priateľský prístup nielen medzi sebou v rámci tímu, ale aj smerom k našim klientom, kandidátom a partnerom
* sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia, najzamestnávateľ)
* prostredníctvom nášho blogu Hľadači pokladov pravidelne publikujeme články so zameraním na aktuálne témy v oblasti HR určené nie len pre tých, ktorí si prácu hľadajú, ale aj pre odbornú HR komunitu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • potrebujeme, aby si mal priamu prax s recruitingom min. 2 roky
  • aktívna angličtina je nevyhnutná
Vieš, aké soft skills u náš určite budeš potrebovať?
  • otvorenosť (ak sa ti niečo nepáči, povieš nám to)
  • fokus na výsledky (máš cieľ a ideš si za ním)
  • vytrvalosť (pretože odmietnutie patrí k našej práci a ty musíš ísť ďalej)
  • samostatnosť (nie sme fanúšikovia mikromanažmentu; budeme ti veriť a dáme ti priestor)
  • tímovosť (v ťažkých chvíľach ťaháme za jeden povraz, naozaj)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3621243  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1000€ brutto (v závislosti od doterajších skúseností) + variabilná zložka mzdy (v závislosti od osobného výkonu)