Senior IT Obchodník

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda od 2000 € btt + variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom obchodného tímu spoločnosti, ktorá sa venuje riešeniam v oblasti IT bezpečnosti. Ak máte seniornú skúsenosť ako obchodník s IT technikou v teréne (SW, HW, network a pod.), hľadáme práve Vás. Pokiaľ máte preukázateľné výsledky a boli ste úspešný, ste ideálny kandidát na túto pozíciu.

Vašou úlohou bude:
  • prevažne akvizícia nových obchodných príležitostí (80%)
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov (20%)
  • pravidelný reporting na obchodného riaditeľa
  • možnosť mentoringu a vedenia junior obchodníka
  • participácia na tvorbe cenovej politiky a plánovanie obchodných cieľov
  • plánovanie strategických marketingových aktivít spoločnosti

  • vzdelávanie a rozvoj (profesný a osobnostný)
  • otvorená komunikácia
  • služobný automobil, aj na súkromné účely
  • motivačná schéma hodnotenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je konzultačná a implementačno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT so špecializáciou na informačnú bezpečnosť. Zabezpečuje návrh, implementáciu jednotlivých systémov a ich prevádzkovú podporu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • 3-5 rokov praxe na podobnej pozícii v IT segmente
  • preukázateľné obchodné úspechy
  • znalosť anglického jazyka aspoň na B1 úrovni (niektorí manažéri u klientov hovoria iba anglicky)
  • strategické myslenie
  • ťah na bránku a fokus na výsledky
  • samostatnosť a zodpovednosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3618763  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 2000 € btt + variabilná zložka