IT analytik pre oblasť bankovníctva

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 400€ brutto/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď zlepšovať systémy pre bankovníctvo. Využi a rozvíjaj svoje analytické schopnosti a staň sa členom expertného tímu analytikov v prestížnej softvérovej spoločnosti. Dostaneš kompetenciu, nástroje, proaktívnych zákazníkov a ústretových kolegov.

Tvojou úlohou bude:

  • zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
  • tvorba analytickej dokumentácie a výstupov v EA Sparx
  • aktívna komunikácia so zákazníkom
  • prezentácia a obhajoba riešenia
  • komunikácia s vývojovým tímom (vývojári, analytici, testeri, infraštruktúrne supportné tímy)
  • zodpovednosť za formálnu a obsahovú kvalitu výstupov pre zákazníka (analýza, dokumentácia, prezentácie, zápisy,)
  • zabezpečenie kvality a celková zodpovednosť za naplnenie požiadaviek zákazníka

  • platové podmienky závísia od pracovných skúseností
  • možnosť vzdelávania a osobného rastu prostredníctvom rôznych školení
  • jazykové kurzy
  • voľné vstupy na športoviská
  • voľné vstupy na vybrané kultúrne podujatia
  • partnerské zľavy
  • dni voľna pri špeciálnych príležitostiach nad rámec zákona
  • prostredie, kde sa cení inovácia
  • doplnkové dôchodkové pripoistenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodný softvérový dom, ktorý vyvíja SW riešenia šité na mieru požiadavkám klientov z rôznych oblastí biznisu od bankovníctva, poisťovníctva cez verejnú správu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • výborná znalosť spracovania a business architektúry platobných kariet výhodou
  • pracovná skúsenosť na pozícii business/IT analytik
  • samostatnosť
  • analytické a kreatívne myslenie

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3601548  Dátum zverejnenia: 15.2.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 400€ brutto/mesiac