Smenový technik/ diagnostik PLC

Miesto práce
Okres Písek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 700€ brutto/ mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať ako Diagnostik PLC pre lídra v automobilovom priemysle? Ponúkame ti príležitosť stať sa jeho súčasťou. Nenecháme ťa len tak plávať, ale poskytneme ti potrebné školenia. Máš tiež môžeš získať rôzne certifikácie a vyhlášky.

Tvojou úlohou bude:
  • identifikácia chybovosti a odstrániť príčiny, zaviesť nápravné opatrenia
  • vykonávať preventívnu údržbu strojov, aby sa zabezpečila bezporuchová prevádzka zariadenia
  • programovanie a diagnostika funkčnosti strojov s riadiacim systémom SIMATIC S7 (robotické zváracie pracovisko, ABB, Yaskawa, KUKA)
  • inštalovanie, programovanie a testovanie liniek
  • denné používanie programovacieho jazyka STEP 7, WIN CC, TIA PORTAL

Vieš ako vyzerá výberový proces? Ak postúpiš a pôjdeš na osobný pohovor, zabezpečíme ti finančnú podporu.

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • možnosti vzdelávania a osobného rastu (poskytnutie školení, certifikácie, Portál TIA, LABVIEW, programovanie robotiky)
  • finančná podpora pri relokácii (zabezpečenie ubytovania)
  • zabezpečíme pracovné víza pre uchádzačov zo zahraničia
  • dovolenka navyše po odpracovaní 1 roka na 5 týždňov
  • mesačný bonus do výšky 10%
  • príspevok na dôchodkové poistenie
  • bonus v prípade nadčasov
  • ďalší zaujímavý sociaálny balíček
  • zabezpečené stravovanie
  • starostlivosť o oblečenie
  • príspevok na škôlku
  • náborový príspevok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá výrobou konštrukcií autosedačiek pre zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské vzdelanie v technickej oblasti (mechatronik, elektromechanik, autotronik)
  • prax s programovaním PLC výhodou alebo diagnostiky strojných zariadení pomocou PLC
  • orientácia v technickej dokumentácii (elektroschémata)
  • základná znalosť programovania v prostredí Siemens STEP S7 (schopný vykonať diagnostiku zariadenia a nájsť závadu stroje, jednoduché úpravy programu, prehrať SW do stroja, vykonať zálohu)
  • základná znalosť programovania vo WIN CC
  • výhodou je znalosť TIA 15
  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke (nočná, poobedná, ranná)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3585075  Dátum zverejnenia: 23.1.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 700€ brutto/ mesiac