Špecialista zákazníckej podpory s Aj & Nj (call centrum)

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300eur btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikuješ s ľuďmi, si proklientsky orientovaný, užívaš si telefonovanie a máš pozitívny vzťah k hračkám? Čo tak pracovať pre medzinárodného výrobcu inovatívnych hračiek s pobočkami po celom svete, ktorý si ale stále uchováva atmosféru rodinnej firmy? Hľadáme mladého dynamického a komunikatívneho človeka na zákaznícku podporu pre nemecký trh. Môžeš byť absolvent s motiváciou ale aj ostrieľaný supporťák z call centra. Plat od 1300eur btt podľa skúsenosti.

Tvojimi úlohami bude:
  • telefonická a emailová komunikácia s klientami z Nemecka (hotline)
  • riešenie rôznych zákazníckých problémov
  • spracovávanie objednávok
  • reporting ohľadom objednávok a hovorov
  • plnenie individuálnych aj tímových cieľov
  • účasť na týždenných mítingoch a vzdelávacích seminároch

  • individuálny prístup, rozvoj a vzdelávanie
  • finančné bonusy
  • 2 extra dni voľna
  • sick days
  • teambuildingy, firemné akcie a eventy
  • parkovacie miesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je globálny výrobca inovatívnych hračiek, ktorý je držiteľom niekoľkých svetových ocenení za najlepšie hračky. V 16 pobočkách po celom svete zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov a stále rastie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Aj & Nj na pokročilej úrovni
  • vyníkajúce komunikačné zručnosti a orientácia na zákazníka
  • multitasking a schopnosť riešiť problémy
  • tímový duch

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3552032  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300eur btt