Senior HR partner

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min. od 2190 EUR btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš už skúsenosti s prácou HR biznis partnera alebo manažéra v nadnárodnej spoločnosti? Baví ťa dynamické a rýchlo meniace sa prostredie? Pre nášho klienta hľadáme skúseného HR partnera, ktorý by slúžil ako odborný poradca a profesionálna podpora pre HR biznis partnerov a biznis manažérov. Mal/a by si na starosti veľmi široké spektrum HR oblasti s výnimkou recruitingu. Pracuj pre jednu z momentálne najúspešnejších korporácii na svetovom trhu, kde budeš mať množstvo príležitosti na rozvoj a kariérny rast.

Budeš radiť HR biznis partnerom a manažérom v týchto oblastiach:
  • Onboarding: kreovanie a zlepšovanie onboarding procesu, podpora HR v legislatívnych otázkach
  • Vzťahy so zamestnancami: nastavovanie procesu v prípade disciplinárnych konaní, zlepšenia výkonu zamestnancov, nastavovanie ER programu
  • Riadenie výkonnosti zamestnancov: analýza dát a trendov pre kontribúciu do stratégie biznisu
  • Talent manažment: koučing a vzdelávanie manažérov, poskytovanie konzultácii manažérom
  • Rozvoj & vzdelávanie: zlepšovanie obsahu tréningov, podpora v oblasti kariérnych ciest a plánov rozvoja
  • Plánovanie headcountu

  • profesijný a kariérny rozvoj
  • možnosť sebarealizácie a samostatnosti
  • balíček benefitov (sick days, extra dni dovolenky, flexibilný pracovný čas, home office, zdravotná starostlivosť a iné)
  • každoročné prehodnocovanie platu a bonusov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je nadnárodná korporácia, ktorá sa už dlhodobo nachádza v hornej priečke najúspešnejších a najziskovejších spoločností na svete. Spoločnosť sa vyznačuje mimoriadnými zákazníckymi službami, inovatívnym prístupom a moderným smerovaním.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR biznis partner/manažér

Počet rokov praxe

2

Pre túto prácu potrebuješ:
  • 2-3 skúsenosti na pozícii HR biznis partnera alebo manažéra v nadnárodnej spoločnosti
  • skvelú znalosť zákonníka práce a slovenskej legislatívy súvisiacej s personálnou agendou
  • skúsenosti s reportingom, analýzami a data manažmentom
  • anglický jazyk na profesionálnej úrovni, min. C1
  • excel na pokročilej úrovni
  • skvelé komunikačné schopnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3544616  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. od 2190 EUR btt