Strategický nákupca

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
od 1800€ brutto mesačne ( mzda závisí individuálne od schopností kandidáta )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strategický nákupca so skúsenosťou vo veľkej výrobnej spoločnosti má u nás dvere otvorené. Hľadáme šikovného nákupcu, ktorý si poradí s dodávateľmi, vyrieši reklamácie a zabezpečí nákup rozličného priameho materiálu. Medzinárodná spoločnosť poskytuje možnosť pre kandidáta, ktorý má víziu stať sa v budúcnosti tím lídrom.

Náplň práce:

  • nákup priameho materiálu
  • komunikácia s dodávateľmi po celom svete (Čína, Amerika a pod. )
  • aktívna komunikácia s anglickom jazyku
  • riešenie reklamácií u dodávateľa
  • práca s 8D reportami
  • zabezpečenie skladových zásob
  • zabezpečenie logistických procesov
  • reportovanie nadriadenému v Nemecku - centrále
  • občasné vycestovanie za dodávateľmi

  • ročné finančné odmeny ( závisia od výkonu daného zamestnanca a prosperity firmy )
  • dni dovolenky navyše
  • životné poistenie
  • príspevok do DDS
  • deň voľna pri významných životných udalostiach
  • home office
  • príspevky na rozličné kultúrne , či športové podujatia
  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • priestor na kariérny rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozícia strategického nákupcu sa hľadá pre spoločnosť, ktorá dodáva rôzne komponenty do chladiacich , či vykurovacích systémov, kompresorov alebo ďalších iných priemyselných zariadení. Priemyselná technika je oblasť, kde sa spoločnosť z roka na rok rapídne zlepšuje. Spoločnosť sa venuje predovšetkým sériovej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosť na pozícii strategického nákupcu min. 3 roky - veľká výrobná spoločnosť medzinárodného charakteru
  • skúsenosť s objednávaním priameho materiálu
  • skúsenosť s komunikáciou s dodávateľmi
  • PPAP - riešenie reklamácií s dodávateľmi
  • aktívna znalosť anglického jazyka B2 - C1
  • znalosť 8D reportov, logistických nastavení
  • ukončené vzdelanie technického zamerania
  • ochota cestovať - 30 dní / rok

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3520136  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1800€ brutto mesačne ( mzda závisí individuálne od schopností kandidáta )