Odborník v oblasti elektro častí projektov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
minimálne 2000 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou veľkých strategických projektov. Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť z oblasti chemického priemyslu hľadáme špecialistu pre elektro časť CAPEXových projektov. Ak máš viacročné skúsenosti a anglický jazyk ti nerobí problém, využi príležitosť.

Tvojou úlohou bude:
  • vypracovať zadanie/ technický dopyt pre tendre/výberové konania
  • kontrolovať a posudzovať ponuky/návrh dizajnu od externých dodávateľov
  • spolupracovať pri kontrole a porovnávaní rozpočtov jednotlivých "súťažiacich" dodávateľov
  • robiť prehliadky stavenísk a následne odovzdanie a vyjednanie konkrétnych podmienok partnerstva
  • dozorovať výkon externého dodávateľa, vykonávať autorizáciu - vyjadrovať sa k priebehu a koordinovať špecialistov
  • prebrať dokončenú stavbu od dodávateľa a odovzdať ju konečnému spotrebiteľovi
  • archivovať projektovú dokumentáciu
  • riešiť prípadné reklamácia

  • možnosť prehĺbiť si odborné znalosti
  • flexibilný pracovný čas
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • zázemie silnej spoločnosti
  • bohatý ballíček finančných odmien (výkonnostné, kvartálne, Vianočné, ...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti petrochemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie v obore Elektrotechniky
  • anglický jazyk minimálne na úrovni lepšej B1 (práca s dokumentáciou, čítanie ponúk, vyhodnocovanie, komunikácia s dodávateľmi)
  • minimálne 5 rokov praxe v obore
  • skúsenosti na site (zabezpečiť zhodu zmluvy, projektovej dokumentácie a realizácie)
  • skúsenosť s dozorom na stavbe
  • znalosť práce s PC (MS Office, výhodou je MS Project a Autocad)
  • vodičský preukaz skupiny B (aktívny šofér)
  • výhodou sú skúseností s riadením investičných projektov, s tvorbou tendrovacej dokumentácie, čítaním projektovej dokumentácie, výkresov

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3501177  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 2000 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)