Online marketingový manažér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 2500€ brutto (závisí od individuálnych schopností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná medzinárodná spoločnosť dáva priestor na kariérny rast šikovnému online marketingovému manažérovi. Ak ti pojmy ako Facebook, Instagram, Google, SEO a pod. nie su cudzie a vieš s nimi excelentne narábať, neváhaj a pridaj sa k lídrovi na trhu. Hľadáme profesionála, ktorý má skúsenosť s vedením ľudí a poradí si so stratégiou, plánovaním a napredovaním spoločnosti v oblasti predaja.

Tvojou úlohou bude:

  • správa komplexného digitálneho marketingu
  • vedenie 6 členného tímu
  • zodpovednosť za výsledky tímu, ciele, napredovanie spoločnosti z hľadiska online marketingu
  • príprava marketingového plánu
  • zodpovednosť za stratégiiu digitálneho marketingu
  • aktívna komunikácia s area marketingovým manažérom a riaditeľom spoločnosti

  • možnosť kariérneho rastu
  • priateľská firemná kultúra
  • nadštandardné strávne lístky
  • špeciálne firemné dní ( ovocné...)
  • mnoho ďalších...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná spoločnosť je hlavnou multikanálovou platformou v oblasti elektronického obchodovania a predaja tovaru priamo spotrebiteľovi v strednej a východnej Európe a Rusku. Ich výrobky denne ponúkajú 360 miliónom užívateľov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • minimálne 5 ročná skúsenosť s online marketingom
  • minimálne 2 ročná skúsenosť s vedením tímu
  • anglický jazyk - C1
  • všeobecný prehľad vo svete sociálnych sietí
  • analytické uvažovanie
  • flexibilita
  • predstavivosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3470915  Dátum zverejnenia: 15.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500€ brutto (závisí od individuálnych schopností kandidáta)