Technik údržby (automotive)

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ btt. /mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre automotive spoločnosť hľadáme šikovného technika, ktorý si poradí s údržbou výrobných liniek, montážou a bude zodpovedný za plynulý chod výroby. Špecialista so zázemím v elekrotechnike a odhodlaním stať sa neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti má u nás zaručené miesto.

Náplň práce:
  • správa (opravy, revízie, výmeny) montážnych liniek a strojov na obrábanie výrobku
  • ad hoc riešenie porúch
  • plánovaná údržba strojov
  • vytváranie pracovných záznamov o poruchách
  • starostlivosť o technickú dokumentáciu
  • spolupráca s externými firmami pri zložitejších závadách, či montáži nových zariadení

  • 13. plat
  • mesačný bonus max. 21% zo základnej mzdy (podľa výsledkov za daný mesiac)
  • 130€ / mesačne dochádzkova prémia (ak zamestnanec nečerpa PN, OČR , lekár, sprievod)
  • príspevok na dopravu / doprava zdarma pre závod Lozorno
  • práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme
  • jedlo v jedálni v hodnote 0.80-1.00€
  • príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci pracovnej pozície a špecializácie
  • mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
  • motivujúci systém ročného odmeňovania
  • príspevok do 3. Pilieru
  • profesné tréningy
  • sociálne podujatia (teambuildingy, firemné večierky, rodinné akcie...)
  • športové aktivity
  • príspevky zo sociálneho fondu, jubilejné odmeny, odmeny za dobré nápady

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosti patrí prvá priečka v produkcii vonkajších komponentov a modulov. Spoločnosť má viac ako 33 000 zamestnancov v 128 závodoch a 32 technických centrách, v 31 krajinách. V roku 2016 dosiahla celkový obrat 7,5 miliardy Eur. Na Slovensku má 2 závody.

Požiadavky na zamestnanca

  • skúsenosť s údržbou zariadení / výrobných liniek
  • znalosť v oblasti pneumatiky, hydrauliky
  • orientácia v technickej dokumentácii ( manuály, schémy - mechanické, elektrické )
  • ovláda funkčné plány pre všetky zariadenia na linke ( ručný, automatický režim)
  • základné znalosti činnosti robotov FANUC
  • základné znalosti činnosti robotov, ovládanie v ručnom nastavovacom režime a režime udržby
  • vyhláška elektrotechnika min. §21
  • anglický jazyk - B1

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3466578  Dátum zverejnenia: 9.8.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200€ btt. /mesiac