Zmeň svoju kariéru a poď do HR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
základná mzda od 800€ btt/mesiac + zaujímavá variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaves na klinec prácu, ktorá ťa nebaví a poď k nám do Synergie. Nie je dôležité, či pracuješ v logistike, financiách alebo štátnej správe. Stačí, ak máš zmysel pre zodpovednosť, si pracovitý, samostatný a ideš za cieľom. Ostatné ťa radi naučíme.

Čo budeš robiť?
  • podporovať konzultantov pri obsadzovaní zaujímavých pozícii napríklad pre adidas, ESET, Orange, alebo Aeromobil
  • vyhľadávať vhodných kandidátov s využitím rôznych zdrojov
  • telefonicky preverovať kompetencie uchádzačov
  • aktívne oslovovať kandidátov s pracovnými ponukami
  • plánovať osobné stretnutia pre konzultantov
  • sledovať novinky na trhu práce

Bežný deň si môžeš spestriť rôznymi aktivitami, ak budeš mať chuť:
  • máme vlastný blog, do ktorého môžeš prispievať
  • počas roka sme na viacerých networkingových akciách (prednášky, konferencie, pracovné veľtrhy)
  • môžeš sa zapojiť do interných projektov zameraných na zefektívňovanie procesov

Ponúkame ti:
  • vlastného mentora pre osobný a kariérny rozvoj
  • pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky
  • odborné vzdelávanie a účasť na konferenciách
  • príležitosť porozumieť recruitingu a spoznať interné prostredie renomovaných spoločností
  • jazykové kurzy a interné tréningy
  • dovolenku navyše, sick days, home office
  • flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

* ceníme si otvorenú komunikáciu, nadšenie a nasadenie, individuálny prístup, profesionalitu a tímovú spoluprácu
* udržujeme si profesionálny a na druhej strane ľudský a priateľský prístup nielen medzi sebou v rámci tímu, ale aj smerom k našim klientom, kandidátom a partnerom
* sme držiteľom viacerých prestížnych ocenení (RecruitRank Awards, Bloger roka, All stars team Profesia, najzamestnávateľ)
* prostredníctvom nášho blogu Hľadači pokladov pravidelne publikujeme články so zameraním na aktuálne témy v oblasti HR určené nie len pre tých, ktorí si prácu hľadajú, ale aj pre odbornú HR komunitu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme, aby si mal:
  • ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň 1. stupňa
  • aktívnu angličtinu slovom aj písmom

Veľmi dôležitá je pre nás tvoja osobnosť a životný postoj:
  • si vytrvalý a nezloží ťa prvý, druhý alebo tretí neúspech
  • si samostatný a po radu si prídeš až potom, ako si vyskúšal iné možnosti
  • rád pracuješ v tíme a ťaháš s ním za jeden povraz

Ak si sa dostal až sem a stále máš záujem, prosím pošli mi:
  • CV v anglickom jazyku
  • pár viet v angličtine o tom, prečo by si chcel u nás pracovať a čo od nás a pozície očakávaš

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3452664  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 800€ btt/mesiac + zaujímavá variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze