Našou prácou je vaša kariéra

Plánovač investičných projektov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
minimálne 2000 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúsený plánovač veľkých projektov so zázemím v strojárstve, chemickom priemysle, prípadne výrobe, ktorý aktívne zostavuje časové harmonogramy pre rôzne oblasti realizácie projektov. Navyše s aktívnym prístupom k zmenám, odchýlkam a akýmkoľvek nepredpokladaným situáciam? Ak ste si práve prečítali, že hľadáme presne vás, nepremeškajte túto možnosť a staňte sa súčasťou stabilnej spoločnosti v oblasti petrochemického priemyslu. Spoločnosť ponúka príležitosť byť v ohnisku realizácie tých najzaujímavejším investičných projektov.

Vašou úlohou bude:

  • plánovanie celého procesu realizácie projektu (nová výstavba, rekonštrukcie, projekty zvyšovania kapacity, CAPEX projekty)
  • zostavenie časových harmonogramov pre rôzne oblasti projektu
  • neustála kontrola a pripomienkovanie (upozorňovanie) na odchýlky alebo zmeny v procese realizácie
  • aktívna práca s MS, prípadne Primavera
  • reportovanie projektovému manažérovi
  • komunikácia s dodávateľmi, robotníkmi
  • aktívne plánovanie viacerých projektov paralelne
  • zabezpečenie operatívnych riešení
  • zabezpečenie bezproblémového vývoja realizácie všetkých projektov

  • 13. a 14.plat
  • možnosť prehĺbiť si odborné znalosti
  • flexibilný pracovný čas
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • zázemie silnej spoločnosti
  • bohatý balíček finančných odmien (výkonnostné, kvartálne, Vianočné, ...)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Stabilná medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti petrochemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie II.stupňa (ideálne v oblasti strojárstva, chemického priemyslu, výroby)
  • min. 5 ročná skúsenosť s riadením projektov (nevyhnutná skúsenosť s plánovaním projektov, s tvorbou časových harmonogramov, kontrolingom, neustálym monitoringom procesu výstavby)
  • nutná znalosť čítania projektovej dokumentácie
  • skúsenosť s projektovým systémom MS, prípadne Primavera na pokročilej úrovni
  • anglický jazyk- B2 (práca s dokumentáciou, čítanie ponúk, vyhodnocovanie)
  • komunikačné zručnosti na výbornej úrovni
  • vysoká úroveň time-managementu (plánovanie niekoľkých projektov zároveň)
  • akčné reagovanie na odchýlky a zmeny v priebehu realizácie jednotlivých projektov

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 19 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných slovenských i medzinárodných spoločností, ale aj slovenských start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava
ID: 3442160   Dátum zverejnenia: 7.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   minimálne 2000 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)