Vzťahový manažér pre Micro segment - Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900€ btt. /mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa v podnikateľskom prostredí a baví vás obchod? Ak máte skúsenosť v bankovom sektore a ste radi v kontakte s ľuďmi, môžete využiť skvelú príležitosť ako pomáhať živnostníkom a malým podnikateľom v oblasti financií. Budete špecialistom v analýze ich finančných podkladov a budete navrhovať riešenia pre ich finančnú situáciu.

Vašou náplňou práce bude:

  • predaj produktov a služieb pre malých podnikateľov (živnostníkov, slobodné povolania a malé firmy)
  • akvizícia nových klientov
  • spracovanie žiadostí o úvery
  • analyzovanie finančných výkazov
  • starostlivosť o portfólio klientov
  • plnenie obchodných plánov
  • budovanie dobrých vzťahov s klientmi

  • finančné ohodnotenie vzhľadom od skúseností + variabilná zložka platu
  • kvartálne odmeny
  • možnosť aktívneho a kreatívneho prístupu
  • priestor na rast a sebarealizáciu
  • práca počas pracovného týždňa (víkendy sú voľné)
  • tímovosť
  • príspevok na DDS
  • zaujímavé zľavy na bankové a poistné produkty
  • worklife balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v bankovom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • skúsenosť s prácou v banke
  • orientácia v podnikateľskom prostredí
  • znalosť čítania finančných výkazov
  • skúsenosť s obchodnou činnosťou
  • komunikačné a obchodné zručnosti
  • používanie systémov MS Office na pokročilej úrovni
  • vytvrvalosť

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3408491  Dátum zverejnenia: 2.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900€ btt. /mesiac