Skladník - interný stav - práca na 2 zmeny

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
min. €760 btt / mesačne + výkonnostné prémie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme zodpovedného Skladníka materiálového hospodárstva s miestom výkonu práce na Zlatých pieskoch v Bratislave.

Vašou náplňou práce bude:
  • Príjem materiálu - kontrola druhu, množstva a vád (skutočnosť vs. dokumentácia)
  • Zaskladnenie materiálu a ostatná manipulácia s tovarom
  • Príprava a zásobovanie materiálu do výroby a iných oddelení podľa rezervácií a objednávok
  • Obsluha VZV, paletizačného zariadenia a dopravných pásov
  • Spracovávanie denných výkazov a administratívy
  • práca so scanerom

  • možnosť ubytovania zdarma
  • mesačná mzda až do výšky €980 btt / mesačne
  • 13. a 14. plat
  • nadštandardné príplatky podľa internýh smerníc
  • rôzne finančné a nefinančné benefity
  • práca na TPP priamo v internom stave

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš klient pôsobí v oblasti potravinárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

  • ochota pracovať aj počas víkendov (iba od 6.00 - 14.00 hod.)
  • práca iba na 2 zmeny
  • osvedčenie na prácu s VZV
  • platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3392630  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. €760 btt / mesačne + výkonnostné prémie