Hľadáme Data Scientistu pre jedného z lídrov v telekomunikáciách

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sú čísla, kvantitatívne analýzy, či predikčné modely tvoj svet? Baví ťa hľadať v nich logiku, podstatu a súvislosti? Chceš byť užitočný pre nové projekty veľkého hráča na telekomunikačnom trhu a nerobilo by ti problém prezentovať svoje zistenia aj top manažmentu spoločnosti? Si náš človek, hľadáme práve teba.

Čo bude v tvojej pracovnej náplni?
  • predikcia zákazníckeho správania cez predikčné a machine learning modely
  • diagnostika problému a nastavenie hypotéz v spolupráci s produktovými manažérmi
  • definícia problému cez "dátový pohľad na vec"
  • vyhľadávanie, dátový prieskum a možnosti interpretácie dát
  • prezentácia zistených riešení (aj v angličtine)

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • garantovaný 13. plat
  • 9 dní dovolenky navyše
  • zaujímavý a motivujúci sociálny program s množstvom benefitov
  • Individuálny plán osobného rozvoja a vzdelávania
  • Interné a externé tréningové programy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

očakáva sa od teba:
  • niekoľkoročné skúsenosti v oblasti Data Science, Big Data, Data Mining alebo Data Business Intelligence
  • technická samostatnosť, proaktívnosť v prinášaní nápadov
  • pokročilá znalosť SQL a Python jazyka (znalosť R jazyka je obrovskou výhodou)
  • skúsenosti s prácou v Oracle databázach
  • plynulá znalosť angličtiny
  • dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • skúsenosti s vizualizáciou dát a s analytickými nástrojm (SAS, IBM SPSS modeler) sú výhodou
  • láska k práci s dátami :)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3281511  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.