Technický konzultant pre B2B zákazníkov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou technického tímu a podielať sa na návrhu riešení pre veľkú firemnú klientelu? Máte skúsenosti so sieťovými a ICT technológiami? Máte možnosť zapojiť sa do rozvojových tréningov a programov.

Vašou úlohou bude:
  • Analýza technických požiadaviek, potrieb zákazníka, nacenenie navrhnutého riešenia.
  • Návrh komplexných technických riešení služieb pre B2B zákazníkov a použitého HW.
  • Koordinácia realizácie navrhnutých riešení - projektové vedenie technickej implementácie navrhnutých riešení.
  • Technická podpora predaja B2B služieb.
  • Komunikácia s internými technickými a obchodními tímami, dodávateľmi.
  • Spolupráca na návrhu nových služieb/produktov pre biznis zákazníkov.

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie, 13. plat garantovaný
  • 5 dní dovolenky navyše
  • Plne hradené stravné lístky
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť home-office
  • Zaujímavý a motivujúci sociálny balíček s množstvom benefitov
  • Služby a produkty spoločnosti pre zamestnanca a jeho rodinu
  • Individuálny plán osobného rozvoja a vzdelávania
  • Interné a externé tréningové programy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikačný líder, ktorý je opakovaným držiteľom ocenení top zamestnávateľa na národnej aj globálnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Požadovaná min. 2 roč. prax v obore
  • Anglický jazyk - komunikatívna úroveň
  • Znalosť princípov sietí na báze Ethernetu a IP protokolu (routing, switching, MPLS VPN)
  • Prehľad v ICT technológiách (serverové riešenia, virtualizácia, cloud, online storage, virtuálne servre)
  • Znalosť princípov prenosových technológií a hlasových sietí výhodou
  • Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Proklientský prístup
  • Chuť vzdelávať sa

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska.

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR! Viac informácií na našej webovej stránke.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3251342  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.