Neukážeme vám cieľ, ale cestu

Sme personálno-poradenská spoločnosť a pôsobíme na slovenskom trhu od roku 1999. Patríme do skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 6. najväčšou personálnou agentúrou v rámci Európy.

Ponúkame Vám medzinárodné skúsenosti, špecializovaných konzultantov, znalosť lokálneho pracovného trhu, profesionálnyindividuálny prístup k našim klientom aj kandidátom.

Senior projekt manažér v automotive segmente

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou napredujúcej spoločnosti a držte krok s výrobnými trendmi v automotive segmente. Ako Senior projekt manažér budete riadiť projekty vo výrobe prémiových produktov pre svetové značky nadštandardnými pracovnými procesmi.

v rámci riadenia projektu budete zodpovedný za:

*riadenie celého procesu prideleného projektu a jeho konečných výstupov, jeho definovanie, plánovanie, priebežné sledovanie
*plnenie finančných cieľov, identifikáciu a riadenie zdrojov, rozpočtov, analýzu odchýlok a možných rizík, poskytovanie návrhov na nápravné opatrenia
*mentoring, udávanie smeru a určovanie zodpovedností členom tímu
*komunikácia a konzultácia o príprave, plánovaní a celkovom stave projektu s členmi tímu, vedením oddelenia, PMO manažérom, klientmi, či dodávateľmi
*príprava správ o celkovom stave projektu (PMO report), dokumentácia a archivácia

*príležitosť riadiť projekty vo výrobe prémiových a kvalitných produktov pre svetové značky
*práca s inovatívnymi technológiami na špecifických požiadavkách klientov
*súčasť dynamicky sa rozvíjajúcej a napredujúcej spoločnosti

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní od reakcie na pozíciu. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle +421 254 415 522 alebo kontaktujte priamo nášho konzultanta.
Viete o niekom, kto by bol tým pravým kandidátom na túto pozíciu?
Dajte nám prosím vedieť cez náš referenčný program: http://www.synergie.sk/odporucte-svojho-znameho/

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sledujúca trendy, venujúca sa výrobe nadštandardných a prémiových komponentov v rámci automobilového a leteckého priemyslu pre svetoznámych výrobcov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

*min. 4 roky praxe v oblasti automotive v riadení projektu
*plynulá angličtina, nemčina výhodou
*skúsenosť s prémiovými automotive značkami (BMW, Audi, Jaguar, Porsche...)
*vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupňa v oblasti techniky (manažment, inžinierstvo, informatika)
*dobré komunikačné a interpersonálne zručnosti

SYNERGIE Slovakia ako personálno-poradenská spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 17 rokov. Pre našich klientov z radov stabilných medzinárodných spoločností ako aj slovenských technologických start-upov vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment.

Dlhodobo sa umiestňujeme v rebríčku RecruitRank Awards za najlepšie výberové procesy a píšeme blog Hľadači pokladov.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SYNERGIE Slovakia s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava

Kontakt
Synergie Slovakia s.r.o.,
Dunajská 4, 811 08 Bratislava
Tel: (+421) 2 54 41 55 22
Fax: (+421) 2 54 41 54 89
Email: synergie@synergie.sk
Zoznam odvetví
Financie & Bankovníctvo
IT & Telekomunikácie
Obchod & Marketing
Priemysel & Logistika
Administratíva & HR

ID: 3190423   Dátum zverejnenia: 18.9.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.