Catia konštrukter (revolučný projekt v oblasti osobnej dopravy)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou revolúcie v rámci osobnej prepravy? Ak si vyštudoval strojárstvo a máš skúsenosť s dizajnom v programe CATIA, hľadáme práve Teba.

Ako Catia konštrukter budeš zodpovedný za:
  • vytváranie dizajnu v 2D a 3D (CATIA) v týchto oblastiach: interiors and ergonomics systems, body structure, electrical and electronic, safety systems
  • spoluprácu vrámci tímu pre optimalizáciu procesov
  • podporu hlavného dizajnéra pri príprave tvorby rozpočtu a nákladov pre komponenty
  • spolupodieľanie sa na plánovaní všetkých aktivít vrámci dizajn inžinieringu v súlade s obchodnými požiadavkami a dodržaním presných termínov dodania pre každý komponent

  • pracovať v tíme profesionálov, ktorí majú víziu a vášeň pri dosahovaní spoločných cieľov
  • príležitosť participovať na vytváraní a implementácií revolučného riešenia, ktoré môže navždy zmeniť osobnú dopravu
  • možnosť pracovať aj na home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Inovatívna technologická spoločnosť vyvíjajúca revolučné riešenie v osobnej preprave.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie II.stupňa (automobilové inžinierstvo veľkou výhodou)
  • minimálne ročná skúsenosť s modelovaním v CATIA V5/ V6
  • komunikatívna znalosť angličtiny (schopnosť dohovoriť sa a pracovať s technickou dokumentáciou)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Are you interested in this job opportunity? Please, send us your resume in English to [email protected]. Please, use the title of this position as the Subject of the e-mail message.

All candidates should get a response from us latest by 3 working days.

You haven’t found any interesting position? Try to visit our web pages www.synergie.sk, where you can find job positions, which we haven’t published on job portals.

Do you know anybody, who could be suitable candidate for our positions? Join our referral program and we will give you 200 EUR!

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 2732510  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.