C/C++ Bare Metal

Synculario j.s.a.

Trieda SNP 37, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiacVariabilné a vianočné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekt a jeho význam:

  • Vývoj softvéru pre najnovšie angiografické zariadenia (vyšetrenie ciev)
  • Tvoja práca má veľký význam - medzinárodný dopad – podieľaš sa na pokroku zdravotníctva v oblasti vyšetrovania / predchádzania srdcovo -cievnych, mozgových, a iných ochoreniach.

Technológie a tím:

  • 1 developer a dvaja part tíme testeri
  • Náhrada fyzického čipu softvérom a implementácia komunikačnej zbernice
  • ​Vývoj riadiacich algoritmov v MATLAB/Simulink, automatické generovanie kódu, verifikácia a validácia algoritmov prostredníctvom simulácie, hardware-in-the-loop​
  • Microcontroller STM32, integrácia SW pre náhradu čipu ​

  • Variabilné a vianočné odmeny

  • Príspevky do doplnkového dôchodkového plánu

  • Bridgedays – bezplatné extra platené voľno, zvyčajne 5 dní v roku

  • Firemný smartfón aj na osobné účely

  • MultiSport karta

  • 3 dni práceneschopnosti (nevyžaduje sa povolenie lekára) ročne

  • V prípade práceneschopnosti 100% náhrada mzdy 20 dní/rok, starostlivosť o rodinu 10 dní/rok

  • Pracujte tak, ako vám to vyhovuje – z našej novej kancelárie (s bezplatným parkovaním), alebo z domu

  • Flexibilná pracovná doba

  • Ročný flexibilný rozpočet výhod

  • Školiaci program (ACCA, Jazykové kurzy, IT a automatizačné školenia, školenia mäkkých zručností,...)

  • Wellbeing program – psychologické, právne a finančné poradenstvo

  • Retenčný program (pracovné jubileum, životné jubileum, zamestnanecké pôžičky)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Electrical Engineering, Data Technology, Communications Engineering

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Výhodou je dobrá znalosť MathWorks MATLAB/Simulink
  • Control theory, drive technology
  • Skúsenosti s C++/C na mikrokontroléroch (ARM Cortex-M3/4 a/alebo DSP)
  • Skúsenosti s príslušnými komunikačnými rozhraniami (napr. CAN, CANOpen, PROFINET, USB)
  • Dobrá znalosť HW rozhraní: CAN, SPI, Ethernet, USB, I²C, UART, LVDS, LCD, PWM atď., schopnosť merať HW signály osciloskopom a ladiť pomocou JTAG.
  • V ideálnom prípade máte znalosti/skúsenosti v oblasti agilného vývoja SW (SCRUM, SAFe) a softvérového modelovania s UML 2.0
  • Váš profil dopĺňa iniciatíva, kreativita, analytické schopnosti, zameranie na kvalitu, ochota a schopnosť učiť sa s myšlienkou zlepšovania

We specialize in IT professional services. Our objective is to build, manage, and expand professional teams for internal SMART solutions initiatives, as well as to support our clients' initiatives when they lack qualified individuals in the IT area. Every project is an opportunity for us to give our best not just for the customer, but also for ourselves. Therefore, close cooperation with our IT Experts is a crucial point for us. We assist them in methodically developing their skills and expertise, as well as supporting their commitment and education in exciting environments. Good connections, trust, personal growth and mutual support are valuable factors for us. We are expanding and are seeking for additional colleagues that share our enthusiasm for emerging technology.

Kontakt

Kontaktná osoba: RecruiterSYNC
Tel.: +421948926963
E-mail: poslať životopis
ID: 4809075  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac