Hardware Developer - projekt humanoidného robota

Synculario j.s.a.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2200 € (based on seniority of candidate)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme na projekte Talapoin dali priestor SW a HW Developerom, ktorí sa budú podieľať na vývoji modulárneho, osobného autonómneho humanoidného robota. V prvej fáze projektu sa bude realizovať vývoj jednotlivých HW modulov, vývojových sad/kitov a SW podpory pre vývojárov.
Moduly sú použiteľné nie len v samotnom robotovi, ale aj samostatne, či v kombináciách, dovoľujúcich ich použitie aj v iných aplikáciách ako napríklad inteligentná domácnosť, riadenie dronov, autonómnych zariadení na inšpekciu infraštruktúry, dohľad či bezpečnostné systémy využívajúce AI (umelú inteligenciu).

Náplň práce:

Kontrola a prípadná úprava existujúcich schém embedded systémov, návrh DPS na základe schém.
Návrh a tvorba embedded modulov na základe zadaní z interného vývoja. Návrh vlastných embedded modulov a zariadení v oblasti AI, robotiky, automotive a súvisiacich systémov na zber dát a sledovanie veličín z okolia (tlak, pozícia, priestorová orientácia...).
Tvorba dokumentácie, technických špecifikácii, úzka spolupráca s analytickým tímom a vývojármi low-level aplikácii.

- 1/3 možnosť home-office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s návrhom embeded systémov, schém zapojení a návrhom dosiek plošných spojov
- Skúsenosti s ARM procesormi
- Skúsenosti s návrhmi zariadení typu SOM (Systém on module)
- Znalosť komunikačných štandardov (SPI, UART, USB, IIC...)
- Výhodou znalosť práce s STM32 (MCUs)
- Výhodou znalosť Eagle CAD a Altium
- Schopnosť samostatnej práce na základe zadania

We specialize in IT professional services. Our objective is to build, manage, and expand professional teams for internal SMART solutions initiatives, as well as to support our clients' initiatives when they lack qualified individuals in the IT area. Every project is an opportunity for us to give our best not just for the customer, but also for ourselves. Therefore, close cooperation with our IT Experts is a crucial point for us. We assist them in methodically developing their skills and expertise, as well as supporting their commitment and education in exciting environments. Good connections, trust, personal growth and mutual support are valuable factors for us. We are expanding and are seeking for additional colleagues that share our enthusiasm for emerging technology.
ID: 3584220  Dátum zverejnenia: 16.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2200 € (based on seniority of candidate)