Špecialista Technickej Podpory

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 000 EUR/mesiac+ 13. plat rozdelený rovným dielom na 2 časti, vyplácaný polročne, osobné ohodnotenie 0-7%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Implementuje štandardy stanovené tímami systémového a sieťového inžinierstva v súvislosti s plánovaním závodu a podporou v oblastiach PC, WAN, LAN, serverov a obnovy po havárii
• Poskytuje diagnostickú podporu druhej úrovne pre tímy systémového a sieťového inžinierstva a servisné stredisko na podporu určených závodov; počítače, WAN, LAN a servery
• Zachytáva špecifickú dokumentáciu siete, servera a koncového bodu
• Vytvára / aktualizuje pracovné pokyny pre nové úlohy alebo upravuje pokyny pre existujúce úlohy
• Zabezpečuje, aby bola všetka dokumentácia v správnom formáte
• Zabezpečuje, aby bola všetka dokumentácia uložená na mieste určenom vedúcim tímu TSS
• Proaktívne monitoruje varovné e-maily servisného strediska a podľa potreby ich rieši alebo eskaluje
• Nasleduje aktuálny vývoj nových technológií – Desktop, server a komunikácia
• Aktívne využíva možnosti interných odborných školení
• Informuje nadriadených o požiadavkách na externé školenie
• Aktívne sa zúčastňujte, monitorujte procesy riadenia syncreon, zmeny, incidenty a problémy
• V prípade potreby eskaluje do servisného strediska podľa preddefinovaného postupu eskalácie
• Dodržiava bezpečnostný proces syncreon, ktorý proaktívne identifikuje bezpečnostné problémy a eskaluje ich vedúcemu tímu TSS alebo príslušnému manažérovi
• Dodržiava nákupné procesy spoločnosti syncreon, ktoré zabezpečujú správne sledovanie všetkých IT zariadení počas životného cyklu hardvéru
• Zabezpečuje, aby bola dokumentácia lokality správne aktualizovaná, keď dôjde k zmenám v synchronizačných systémoch
• Zabezpečuje, aby bol všetok hardvér správne zadaný do CMDB a podľa potreby označený informačnými štítkami
• Informuje svojich nadriadených o porušovaní pravidiel Syncreon
• Proaktívne monitoruje požiadavky /vstupenky/ a rieši ich v súlade s nepretržitou podporou synchronizácie SLA. Informuje vedúceho tímu TSS o nahlásených požiadavkách /vstupenkách/, ktoré členovia tímu TSS nedokážu vyriešiť.
• 2-zmenný režim práce – ranná a poobedná zmena

• 13. plat
• Rôzne príspevky vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy (príspevok pri narodení dieťaťa, pri pracovných jubileách, v prípade núdze)
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
• Účasť na projektoch s medzinárodným, multikultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
• Práca v dynamickom tíme
• Možnosť kariérneho rastu
• Vybavenie karty Metro v prípade záujmu
• Multisport karta
• VIP účet v Datarte so zľavami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jira Atlassian - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4553745  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac