Kontrolór výrobných liniek na víkendovej zmene

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
556,5 - 897,41 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda + zákonné príplatky za prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na skrátený úväzok
• 10 hodinová pracovná zmena (40 minút prestávka) počas Víkendu - Sobota/Nedeľa
• Sobota Ranná/ Poobedná zmena, Nedeľa nočná zmena
• Úvodné školenie pre danú pozíciu prebieha počas pracovného týždňa

• Bezpečne vykonáva zadané prevádzkové postupy v sklade a na linke.
• Kontroluje linky pre zabezpečenie bezproblémového chodu liniek
• Pravidelná komunikácia s Tím lídrami na linkách v prípade výskytu problému
• Hlási chýbajúci materiál a kitting vozíky
• Kontroluje materiál na linkách
• Hlási stav materiálu na linkách
• Dodržiava výkon skenovania (cieľ OK - 98%)
• Zodpovedá za prestoje pokiaľ nebol materiál včas a správne naskenovaný
• Komunikuje s výrobnou linkou ohľadom chýbajúceho materiálu a s JLR zodpovednými oddeleniami
• Zabezpečuje zmeny v pôdoryse liniek a inžinierskych zmien, menenie štítkov na bodoch spotreby, 5S audity

• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Poskytujeme ubytovanie
• Vybavenie METRO karty v prípade záujmu
• Multisport karta
• VIP účet v Datart so zľavami
• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
• Poskytujeme UBYTOVANIE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4547941  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 556,5 EUR/mesiac