Inžinier logistiky

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
1.2.2023
2 000 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od predošlých skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Pracuje ako odborník v oblasti návrhov procesov, materiálového toku a uloženia materiálov
• Podpora pri vývoji a realizácii dlhodobých a krátkodobých stratégií s cieľom zabezpečiť nepretržitý rozvoj fungovania a poskytovania riešení osvedčených postupov v celej prevádzke
• Dokáže pretaviť požiadavky operatívy do konkrétnych návrhov riešení a vylepšení a použiť ich v reálnej operatíve
• Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri dodávkach plánovaných projektov vrátane projektového riadenia a IT prevádzky
• Schopnosť pracovať nezávisle na návrhoch riešení v rámci zvereného projektu
• Pracuje v súlade s lokálnymi a globálnymi štandardmi a procesmi
• Pôsobí ako kontaktná osoba s klientom v oblasti vývoja projektov a sledovania zmien
• Podpora pri vytváraní kľúčových ukazovateľov výkonnosti oddelení a ich reportovanie
• Sleduje a reviduje plán počtu zamestnancov v porovnaní s aktuálnym stavom, za účelom zjednotenia a zjednodušenia pracovných potrieb a počtu zamestnancov
• Zabezpečuje vykonávanie koreňových príčin a zabezpečuje prípadné nápravne opatrenia
• Zabezpečuje, aby analýza základných príčin bola ukončená tam, kde je to vhodné a vykonali sa príslušné nápravné opatrenia
• Zabezpečuje, aby boli procesné zmeny otestované a zavedené do výroby bez problémov
• Riadi stratégie neustáleho zlepšovania vrátane poskytovania merateľných zlepšení v efektívnosti a úsporách nákladov
• Zabezpečuje úsporu nákladov prostredníctvom funkcie neustáleho zlepšovania
• Spolupráca s funkciami IT a zabezpečenie súladu systémových dát s navrhnutými procesmi

• 13. plat
• Rôzne príspevky vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy (príspevok pri narodení dieťaťa, pri pracovných výročiach, v prípade mimoriadnej situácie)
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
• Participácia na projektoch s medzinárodným, multi-kultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
• Práca v dynamickom tíme
• Možnosť kariérneho rastu
• Vybavenie metro karty v prípade záujmu
• Multisport karta
• VIP účet v Datart so zľavami

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
SAP Extended Warehouse Management (EWM) - Základy
AutoCAD - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Procesný inžinier, Inžinier Logistiky

Počet rokov praxe

2

• Zmysel pre detail
• Schopnosť porozumenia pracovných postupov a dokumentácie
• Iniciatívnosť a silné analytické schopnosti
• Skúsenosť s IT systémami
• Silné komunikačné schopnosti
• Schopnosť rýchleho osvojenia si nových vedomostí
• Ochota osvojiť si firemnú politiku a systémy práce
• Dôkladné dodržiavanie predpisov BOZP a požiarnej ochrany
• Kalkulácia počtu zamestnancov metódou MTM výhodou

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4473692  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac