Skladový/á administrátor/ka špecialista

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 234 EUR/mesiacmesačný bonus do 10% + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš pracovať v SAP-e a chceš pracovať v automotive logistike? Tak sa staň členom nášho rozrastajúceho sa tímu.
Náplň práce:
- Sledovanie a kontrola prichádzajúceho tovaru do skladu
- Monitorovanie toku materiálu v systéme SAP, riešenie nezrovnalostí
- Kontrola skladových zásob
- Kontrola, analýza a čistenie spotreby materiálu v systéme
- Spracovanie inžinierskych zmien na produkte a zmien toku materiálu v sklade
- Spracovanie reportov pre operatívu
- Sledovanie a hlásenie problémov včas spolu s dokumentáciou poškodeného produktu
- Práca s objednávkami na prepravu alebo dokumentmi na určenie položiek, ktoré sa majú presúvať, zhromažďovať, distribuovať alebo odosielať
- Podpora operátorov skladu v prípade vzniknutých nezrovnalostí v skladových zásobách
- Vykonávanie inventúr v skladových zásobách
- Tréning a podpora skladových administrátorov výroby

- Pracovná ponuka je na dobu neurčitú
- 13. plat
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- Príspevok pre bezplatných darcov krvi
- Príspevok pri pracovných výročiach
- Finančný príspevok na dopravu
- Stravné hradené nad rámec zákona
- Poskytujeme UBYTOVANIE
- Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v automobilovom priemysle
- Participácia na projektoch s medzinárodným, multi-kultúrnym tímom a účasť na vzdelávacích aktivitách
- Využívanie anglického jazyka
- Práca v dynamickom tíme
- Možnosť kariérneho rastu
- Vybavenie metro karty v prípade záujmu
- Multisport karta
- VIP účet v Datart so zľavami

Informácie o výberovom konaní

- Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

- Ochota pracovať v priestoroch skladu
- Časová flexibilita

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4244970  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 234 EUR/mesiac