Leader IT podpory pre skladové hospodárstvo

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za údržbu SAP EWM (EWM – rozšírený skladový manažment) a niektoré elementy zo SAP ECC (Enterprise Central Component).
- Pôsobí ako primárny kontaktný bod na pracovnej smene a eskalácie problémov SAP EWM pomocou štandardných eskalačných postupov JLR a asistencie pri analýze hlavných príčin SAP Helpdesk.
-Sledovanie výrobných problémov a pomoc pri analýze príčin chýb a dlhodobých nápravných opatreniach. Ako súčasť tímu podieľať sa na identifikácii a implementácii zlepšenia procesov.
-Pôsobí ako primárny kontaktný bod na pracovnej smene a na eskaláciu problémov všetkých systémov.
-Je zodpovedný za data v EWM a podieľa sa na inžinierskych zmenách.
- Pôsobí ako odborník zameraný na procesy riadené systémom a kontaktné miesto pre dotazy na procesy spolu s identifikáciou akýchkoľvek príležitostí na zlepšenie procesov riadených systémom.
- Zodpovedá za extrakciu údajov z operačných systémov na účely vykazovania.
- Vytváranie akýchkoľvek správ na požiadanie vedúceho oddelenia
- Budovanie dlhodobých vzťahov s internými aj externými zákazníkmi a dodávateľmi
- Zodpovedný za údržbu aplikácií systému na mieru (Syncreon a zákazník)
- Akceptačné testovanie používateľom - tvorba testovacích skriptov a eviduje výsledky testov na odprezentovanie
- Prevezme vodcovskú a bodovú úlohu v koordinácii a / alebo poskytovaní podpory koncovým používateľom v mieste pri používaní rôznych typov hardvérových zariadení a softvérových programov, ktoré napĺňajú obchodné ciele stránky. Patrí sem riešenie problémov so softvérovou aplikáciou na mieste pre všetkých interných zákazníkov (napr. Operations, Smart atď.).
- Prevezme vodcovskú rolu v spolupráci s ostatnými OSC / Engineering, aby získal vedomosti o kritických aplikáciách a procesoch používaných na danom mieste s cieľom poskytnúť podporu používateľom.
- Prevezme vodcovskú rolu v spolupráci s ostatnými OSC / Engineering, aby pomáhal analytikom s identifikáciou akýchkoľvek (potenciálnych) problémov súvisiacich s účasťou IT na mieste.
- Poskytovanie školení o softvérových aplikáciách z poskytnutých školiacich materiálov.
Pomáhať pri správe procesov sledovania aktív IT.

- Práca pre známeho a úspešného výrobcu v oblasti automotive
- Účasť na inovatívnych procesoch v automobilovom priemysle
- Kompletné zaškolenie od skúsených kolegov
- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Získanie know-how od lídrov v automotive a logistike
- Denné využívanie anglického jazyka
- Práca v dynamickom kolektíve
- Pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Stravné hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
- Zabezpečená autobusová doprava zdarma do práce/Príspevok na dopravu

Ďakujeme vopred všetkým záujemcom o pozíciu, avšak kontaktovať budeme vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Scripting - Základy

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s Crystal Reports výhodou
- Skúsenosti s programovaním výhodou
- Skúsenosť so SAP výhodou
- Schopnosť riešiť vzniknuté problémy
- Schopnosť komunikovať s kolegami zo zahraničia v anglickom jazyku
- Komunikatívnosť
- Samostatnosť
- Kreativita - schopnosť myslieť "outside the box"

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4122924  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac