Špecialista vzdelávania a rozvoja zamestnancov

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Efektívne koordinovať a realizovať školenia vedúcich zamestnancov a skupín zamestnancov podľa potreby manažmentu
• Spolupracovať so všetkými útvarmi firmy a zabezpečiť plynulú spoluprácu a maximum synergie v oblasti školení zamestnancov
• Spolupracovať v oblasti vzdelávania a rozvoja vedúcich zamestnancov a manažmentu.
• Poskytovať vedeniu firmy poradenstvo a servis v oblasti vzdelávania a školenia.
• Realizovať školenia nových zamestnancov na vedúcich pozíciach (Teamleader a vyššie) v rámci Syncreon Academy, ktorí boli povýšení, alebo novo prijatí na pravidelnej báze
• Vyhodnocovať školenia a vzdelávacie aktivity
• Spolupracovať s nákupným oddelením pri tvorbe a vyhľadávaní školiacich aktivít
• Pravidelne reportovať stav školiacich a vzdelávacích aktivít
• Zabezpečenie firemnej kominukácie voči zamestnancom a aktualizovanie informačných tabúľ a násteniek
• Spolupráca pri agende interných pohovorov a povyšovaní
• Odpovedať zamestnancom na bežné otázky týkajúce sa zhromažďovania a overovania informácií o ľudských zdrojoch
• Spolupracovať pri agende HR Operations - ukončovanie pracovných pomerov a disciplinárne konania
• Tvorba a distribúcia firemného časopisu
• Zúčastnovať sa na meetingoch podľa požiadaviek nadriadeného

- zástup počas MD
- pohyblivá pracovná doba / 8 hod. pracovný čas
- 13. plat
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- ochota vystupovať pred väčšou skupinou zamestnancov
- komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
- organizačné schopnosti/multitasking
- ochota pracovať v priestoroch skladu

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4096311  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac