IT Administrátor

syncreon Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
1 070 EUR/mesiac13.plat, 5%-15% mesačné bonusy, stravné nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a IT zručných kolegov, ktorí sa neboja práce na zmeny!
Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za extrakciu údajov z operačných systémov na účely vykazovania
- Pomoc pri analýze príčin trasy a dlhodobých nápravných opatreniach
- Podieľanie sa na identifikácii a implementácii vylepšených procesov.
- Zodpovednosť za vykonávanie dát EWM ako súčasť IT tímu
- Údržba (pridanie, úprava a odstránenie) prihlasovacích údajov a hesiel systému SAP
- Vytváranie akýchkoľvek správ na požiadanie analytika IT riešení
- Údržba interných sledovačov IT
- Budovanie dlhodobých vzťahov s internými aj externými zákazníkmi a dodávateľmi
- Zodpovednosť za údržbu aplikácií systému na mieru (syncreon a zákazník)
- Tvorba dokumentácie súvisiacej s IT
PRÁCA NA 2 ZMENY!

- mesačné bonusy 0 – 15% zo ZM
- 13. plat
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok v prípade mimoriadnej situácie
- príspevok pre bezplatných darcov krvi
- príspevok pri pracovných výročiach
- zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
- stravné hradené nad rámec zákona
- poskytujeme UBYTOVANIE

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

IT

- Ochota pracovať na 2 zmeny
- Schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa prevádzkovým požiadavkám v automotive prostredí
- Schopnosť identifikovať príčinu problémov
- Ochota pracovať v tíme

Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb globálnym priemyslom. Poskytujeme vysoko prispôsobené end-to-end logistické a supply chain riešenia kritické pre úspech zákazníka. Best-in-class riešenia, leading edge technológie. Inovatívne myslenie a design zaručujú dôležité šetrenia nákladov a silnú kompetitívnu výhodu širokej zákazníckej základni, pozostávajúcej z firiem v rôznych sektoroch, ako automotive a technology. Syncreon je partnerom OEMs spoločnostiam, ako Dell, Canon, Jaguar Land Rover, Harley Davidson and BMW. syncreon Slovakia s.r.o. je nová spoločnosť na Slovenskom trhu a je interným dodávateľom logistických a supply chain riešení pre Jaguar Land Rover v Nitre.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3978059  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 070 EUR/mesiac